Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Garść praktycznych rad, jak zbudować unikatową atmosferę w naszym ogrodzie

Ciekawe artykuły

Ponieważ zbliża się lato, coraz częściej myślimy o tym, aby więcej czasu spędzać na wolnym powietrzu. A gdzie ów czas upływa przyjemniej, jak nie w ogrodzie? Można śmiało powiedzieć, ze prawdziwymi szczęściarzami okazują się ci, którzy są właścicielami domów wielorodzinnych usytuowanych na terenie wiejskim. To oni mogą cieszyć się rannym śniadaniem w ogrodzie lub grillem zorganizowanym o zmierzchu w tym właśnie miejscu. A jeśli już o nocnej porze mowa, to także wtedy przydaje się oświetlenie, czy to w postaci wspaniałych lamp, czy to w formie niewielkich lampek solarnych.


Budowanie odpowiedniego nastroju w ogrodowych wnętrzach zazwyczaj jest domeną pań domu. To one sadzą tulipany na grządkach i to one najczęściej namawiają swoich mężów na radykalne zmiany.

Pragniemy Cię zachęcić do przeczytania naszego kolejnego wątku. Po prostu kliknij w link (http://www.centrumstyropianu.pl/63-granulat) i czytaj bez problemu to, co rzetelne.

A jedną z nich może być, przykładowo, zamontowanie dodatkowego oświetlenia. Można zatem pokusić się o zakup rzeczonych powyżej lampek solarnych, a potem wbić je w ziemię - dadzą one nocną porą dyskretne światło, które będzie się fantastycznie łączyć się z zielenią cyprysów.

Interesującym dodatkiem do ogrodowych wnętrz okażą się kinkiety. Tego typu oświetlenie kojarzymy zazwyczaj z wnętrzami salonów czy innych pomieszczeń mieszkalnych. Tymczasem owe kinkiety () można śmiało przytwierdzić do ścian naszego domu albo garażu. To niezwykle nietuzinkowe rozwiązanie na bank przyciągnie uwagę mniej lub bardziej ciekawskich sąsiadów. Aranżacje oświetleniowe w przydomowym ogrodzie mamy wybierać uwzględniając wszystkie pory roku kalendarzowego.
lampy ogrodowe
Author: Technolux
Oczywiście zazwyczaj zależy na efektownym świetle w tych porach, gdy często przebywamy w ogrodzie, czyli w miesiącach letnich. Pamiętajmy jednak o tym, że w czerwcu, a nawet jeszcze w sierpniu, słoneczko zachodzi późno,a więc trzeba byłoby siedzieć w ogrodzie do ok. 9 czy 10, aby w ogóle móc podziwiać świeżo zamontowane oświetlenie.

Całkiem inaczej sprawa się przedstawia w przypadku pory zimowej, kiedy wieczór zapada już w godzinach poobiednich.spójrz na to - (wejdź https://www.jeger.pl/pl/efekty-dekoracyjne-do-scian/87-jeger-beton.html)Wtedy oświetlenie można śmiało załączyć już ok. godz. 16.00 i sprawdzić, jak wysmukłe lampy ogrodowe wyglądają na tle zimowego krajobrazu. Aby jeszcze wzmocnić iluminacyjne efekty, niektórzy gospodarze montują małe światełka zaraz obok chodników. Galeria na . A w ramach oszczędności można ponadto pomyśleć o żarówkach ledowych, dzięki którym opłaty będą o niebo niższe. Takie rozwiązanie jest idealne zwłaszcza wtedy, kiedy oświetlenie naszego przydomowego ogródka jest imponujące. A komu zależy na wyjątkowych efektach, ten postawi wśród drzew iglastych lampy ogrodowe wyposażone w czujniki ruchu.