Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jakiego typu zabiegi oferowane są w klinikach medycyny estetycznej?

Ciekawe artykuły

Medycyna estetyczna jest tą częścią medycyny, która modernizowana jest nieprawdopodobnie szybko. W związku z tak szybkim rozwojem przez cały czas wzrasta zakres zabiegów, które kliniki medycyny estetycznej mają do pokazania pacjentom.

Nieprawdopodobnie prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna oferuje zainteresowanym ogromnie wiele zabiegów. Ostatnimi czasy w klinikach medycyny estetycznej realizuje się nie tylko korektę zmarszczek, powiększa biusty i usuwa nadmiar tłuszczu. Waginoplastyka, czyli operacja plastyczna pochwy to jeden z zabiegów dostępnych dzisiaj w klinikach. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem wykonywanym u dużej grupy kobiet. Na tego rodzaju operację nieprawdopodobnie często nastawione są kobiety, u których w wyniku naturalnego porodu doszło do rozciągnięcia lub pęknięcia krocza i pochwy. W wyniku tego rodzaju zmian w dużym stopniu obniżona zostaje jakość życia seksualnego kobiety, z tego powodu wiele z nich decyduje się na takiego rodzaju zabieg. Waginoplastyka jest jednym z zabiegów, które jest w stanie zaproponować ginekologia estetyczna. Ginekologia estetyczna jest w tej chwili jedną ze specjalizacji najczęściej wybieranych przez lekarzy którzy posiadają już specjalizację z ginekologii. Więcej na ten temat przeczytasz pod tym linkiemLekarze w trakcie operacji
Author: Phalinn Ooi
Source: http://www.flickr.com
Zabieg waginoplastyki jest zabiegiem naprawdę krótkim, jego zrealizowanie trawa około mniej więcej godzinę lekcyjną. W zależności od powodów medycznych zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Dwa tygodnie przed planowaną datą operacji pacjentki, które zostały do niej zgłoszone muszą przestać brać leki które rozrzedzają krew. Takim lekiem jest tak naprawdę aspiryna. Jak po każdym takim zabiegu, też po operacji pochwy pacjentki będą w stanie czuć dolegliwości związane właśnie z efektem zabiegu. Jeśli są nieprawdopodobnie silne można je zlikwidować sięgając po łatwo dostępne w aptece bez recepty leki przeciwbólowe.

Zobacz ten interesujący tekst i odkryj więcej (http://www.wola.centrumdemed.pl/oferta/implanty-zebow/). Na pewno nie będziesz żałować. Nie zwlekaj ani chwili! Zrób to teraz!

Do zabiegów, które może wykonać specjalista ginekologi estetycznej powinniśmy między innymi zabieg labioplastyki. Jest to zabieg chirurgiczny - (neurochirurg poznań) zrealizowany w obrębie mniejszych i większych warg sromowych. Zabieg labioplastyki jest zabiegiem znacznie bardziej długotrwałym, od wcześniej wymienionego. Zabiegów waginoplastyki oraz labioplastyki nie wykonuje się u kobiet w ciąży, kobiety u których wykryto cukrzycę oraz u pań z nadciśnieniem tętniczym. Szczegóły znajdziesz na stronie .