słońce

Ciekawe artykuły

W jaki sposób uprawiana okazuje się być chryzantema wielkokwiatowa?

chryzantema
Author: 10班 億載
Source: http://www.flickr.com
Czy wiemy czego wymagają dane rodzaje kwiatów?

Jeżeli uprawiamy ogródek chcemy, by przedstawiał się on jak najładniej, dlatego dobieramy różnorakie gatunki kwiatów, pilnujemy żeby kwiaty które sadzimy okazały się kolorowe, ale czy powiemy, że każde z nich wymagają kolejnego potraktowania?

Zakładanie własnej winnicy jako interesujący pomysł na biznes.

wino
Wybierając dla siebie dogodny zawód, który będzie dostarczał nam środki potrzebne do życia oraz zagwarantuje odpowiedni standard życia, staramy się zainteresować nie tylko działalnością, jaka zagwarantuje nam te fundusze, ale i która pomoże zrealizować nasze pasje albo zamiłowania.

Wiosna to czas, gdy cieszymy się cieplejszym oraz dłuższymi dniami, ale czasami też się rozchorowujemy

koń
Author: smerikal
Source: http://www.flickr.com
słońce oraz dodatnia temperatura zachęca ludzi na przedwiośniu do tego, żeby niekiedy ściągać kurtki. Może się to niestety skończyć przeziębieniem.


Jeśli pragniemy ciepła oraz słońca, to niekiedy starczy kilka kresek na termometrze więcej, by zapomnieć o zdrowym rozsądku i rezygnować z płaszczy i ciepłych szalików.

Gdzie opłaca się pojechać w tym roku latem

piasek na plaży
Author: Public domain: Use pics for any purpose
Source: http://www.flickr.com
Wielu systematycznych podróżników nie może przestać opowiadać o Portugalii. Stolica tego kraju, Lizbona, też uznana została już w bardzo szerokich kręgach za wyjątkowe miasto, ale Porto nie miało sobie równych. Nieśmiertelna historia jest do zobaczenia w każdej części tego urokliwego miasta portugalskiego. Okolicznościowa kuchnia i podejście krajanów do życia imponuje chyba najbardziej przyjeżdżającym, przede wszystkim naszym rodakom. Tętniące życiem uliczki są nie do zapomnienia.