Jedz zdrowo!

Ciekawe artykuły

Błonnik z ananasem - jakim sposobem wspomaga układ trawienny i czy należałoby go stosować?

Błonnik
Author: Centrum Naturhouse
Source: Centrum Naturhouse
Błonnik i ananas tworzą składnik wielu suplementów diety mających wspomóc proces odchudzania. Stanowią zniewalające połączenie tworzące bez zarzutu specyfik dla jednostek zmagających się z otyłością. W czym tkwi jego tajemnica?

Dobra Dieta i codzienny ruch: odkryj skuteczne sposoby na zadbane ciało i doskonałe zdrowie.

Aktywność fizyczna
Author: Adidas
Source: Adidas
Przeważnie gdy ktoś spyta nas, czy marzymy o tym aby być zdrowi i piękni, odpowiadamy: „pewnie, że tak!”. Jednak w chwili gdy zostanie rzucone drugie pytanie: co robimy, aby takimi się stać – niejednokrotnie zalega grobowa cisza...

Kiedy chcesz zorganizować przyjęcie i szukasz ciekawych smakołyków, podaj na stół pyszne sałatki

Sałatka
Author: Crispy
Source: Crispy
Okazje do podejmowania gości trafiają się bardzo często i tyczą zarówno okoliczności uroczystych, jak i zwyczajnych spotkań towarzyskich. Prawie zawsze staje się przed problemem, czym ugościć biesiadników, by było pysznie, tanio, jak również szybko. Wspaniałą alternatywą okażą się przekąski, ponieważ można przyszykować je dużo wcześniej oraz położyć na stół w dowolnej chwili.

W jakim stopniu owoce oraz warzywa wpływają na to jak się czujemy? Dlaczego warto jeść ich jak najwięcej?

owoce
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Owoce oraz warzywa powinny zostać głównym elementem zdrowszej diety, ponieważ dostarczają organizmowi konieczne składniki odżywcze. Przykładowo cytrusy czy rośliny strączkowe posiadają dużo składników, które nie jedynie ochraniają nas przed zachorowaniami na różne choroby, do tego również zahamowują procesy starzenia się. A to tylko jeden z przykładów ich dobrego działania. Każdy producent owoców ma tego świadomość, dlatego też pragnie dostarczyć owoce i warzywa najlepszej jakości.

Sklep z ekologiczną żywnością z najlepszych upraw

Ekologiczna deska
Author: Epicueran®
Source: Stereodesign.pl
Stałe życie w pośpiechu, nerwy, napięcie w pracy, obowiązki rodzinne imnóstwo innych czynników wpływa negatywnie na nasz stan zdrowia. Żyjąc w ciągłym zmęczeniu jesteśmy niezwykle podatni na choroby i zakażenia. Żeby się przed tym ustrzec warto podjąć pewne kroki w kierunku lepszego życia. Aby cieszyć się zdrowiem nie potrzeba wielkiej rewolucji.

Kilka powodów, które przekonają Cię do kupowania zdrowej żywności

zdrowie na talerzu
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Pożywienie, jakie spożywamy ma znaczący wpływ na stan naszego ciała, lecz także na samopoczucie. Powinniśmy zatem dbać, aby wraz z cennymi składnikami odżywczymi nie podawać sobie metali ciężkich i trucizn.

Pages