turyści

Ciekawe artykuły

Czemu trzeba zobaczyć Trójmiasto

Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon urlopowy się zbliża. Przez okrągły rok wyczekujemy na ten wymarzony odpoczynek. Często w pracy wertujemy strony www biur podróży, marząc o wspaniałych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie trzyma nas jeszcze przy życiu. Jeżeli chcemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!

Zaplanuj urlop nad morzem

Wycieczki nad Morze Bałtyckie są nieodzowną częścią wakacji dla wielu obywateli naszego kraju. Bałtyk chociaż dosyć często wita gości mało zachęcającą pogodą, nie ma prawa narzekać na deficyt zainteresowania ze strony turystów. Jadąc w ten obszar Polski należy mieć świadomość tego, że może pojawić się problem z noclegami.

Jeżeli nie masz jeszcze planów i pomysłów na zbliżające się wakacje – zainwestujw najlepsze wczasy na Majorce.

wybrzeża Majorki
Author: Morfheos
Source: http://www.flickr.com
Przychodzi ten najlepszy okres dla dzieci – wakacje, a przede wszystkim dla dorosłych – czas urlopów. Pogoda robi się coraz piękniejsza i odpowiadająca wszelkim wypadom. Pełne, szczęśliwe rodziny cały rok odkładały na upragniony wyjazd i odliczają dni, rozrzutni myślą o niewielkich kredytach. Biura podróży od dłuższego czasu szykują najlepsze propozycje wczasów, zarówno w kraju, jak i poza granicami.

Gdzie udać się na tegoroczne wakacje? Najlepsze oferty!

wakacje
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Oferta wakacyjna polskich biur podróży systematycznie się powiększa. Stale oferowane są w nich nowe kierunki. Są wśród nich także te naprawdę egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Do tych ostatnich zalicza się także Barbados. Na co postawić?

Hotel nad morzem z basenem – miejsce, w którym można odpowiednie odpocząć po wymogach całego roku

Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Zdaniem prawie każdego z nas – człowiek nie istnieje wyłącznie dla pracy. Niemniej jednak w dzisiejszych czasach coraz większą liczbę osób określa się mianem pracoholików, którzy w nieświadomy sposób uzależniają swój byt od niej uważając przykładowo, że im częściej pracują, tym bardziej są wartościowi. Jest w tym podejściu odrobina prawdy, jednakże na dłuższą metę musimy wiedzieć o tym, by nie przeholować.

Pomysł na ciekawy weekend za miastem

port gdańsk
Author: Philippe CLABOTER
Source: http://www.flickr.com
Możliwości Trójmiasta są bezgraniczne, o czym świadczy nie tylko szczególnie rozbudowana baza noclegowa oraz gastronomiczna, ale głównie tłumy turystów, tak licznie przybywające o różnych porach roku. Interesujące opcje dla przybywających do miasta takiego jak Gdynia to nie tylko odbywający się tu rok rocznie od 2002 roku Heineken Open’er Festival.

Pages