dom

Ciekawe artykuły

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Piękno i trwałość przez długi czas, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Z całą pewnością są osoby, dla których idealnym miejscem na ziemi jest ich mieszkanie w bloku, ale są i tacy, którzy bez ogrodu czuja się jak ryba bez wody.

Ekologiczne zastosowanie deszczówki w gospodarstwie domowym

Jesienna słota sprzyja pilniejszej obserwacji tego co nas otacza. Lubię gdy o 16 robi się już szaro na świecie. Warto sobie wtenczas bez pośpiechu usiąść i popatrzeć w deszcz. Czasami wpadam na ciekawe pomysły. Mam nieduży ogródek i spoglądając w jego stronę pomyślałem jak wiele wody się marnuje. Pewnego popołudnia zastanawiałem się jak można by temu zapobiec, tym bardziej że posiadam małe dzieci, i pragnąłbym aby żyły w możliwie czystym otoczeniu.

W jaki sposób żyć oszczędnie? Istnieje kilka łatwych trików, które sprawią, że będziemy zużywać mniejszą ilość energii

porada
Author: Zeke Murphy
Source: http://www.flickr.com
Koszty związane z korzystaniem z energii elektrycznej stanowią jedno z podstawowych obciążeń naszych domowych wydatków. Czy jest możliwe je zredukować nie obniżając przy tym komfortu życia? Oczywiście, że tak!

Czy warto podróżować samolotami? Odkąd są tanie linie lotnicze na pewno tak!

korek na autostradzie
Author: Montgomery County Planning Commission
Source: http://www.flickr.com
Jak aktualnie najkorzystniej podróżować, tak ażeby wszystko było szybko i bez zbędnych problemów. Odpowiedź wydaje się jasna, gdyż samolot jest najbardziej właściwym środkiem transportu - najszybszym, a czasami i jedynym, lecz sprawdźmy czy tak właśnie jest.

Światłoterapia - popularny oraz sprawdzony sposób na depresję zimową

lampa do światłoterapii
Author: gωen
Source: http://www.flickr.com
Światłoterapia to pewny sposób na depresję zimową, jaki od wielu lat jest użytkowany na depresję zimową. Jest to sposób pewny i bezpieczny, terapia ta jest bezwarunkowo bezbolesna i żeby przyniosła satysfakcjonujące efekty wystarczy ledwie kilka sesji. W światłoterapii użytkuje się specjalną lampę, jaka dzięki dostarczaniu dobrej ilości światła powoduje poprawienie stanu zdrowia u pacjenta.

Jak dekorować mieszkania?

konstrukcje
Author: Stiga
Marzysz o pięknym mieszkaniu lecz miast wynajmować dekoratora pragniesz skonstruować coś własnego? Ozdabianie pomieszczeń jest sztuką. Tak jak malowanie albo rzeźbienie wymaga fantazji jak też pomysłu.


U dołu znajdziesz moje porady, które pomogą Ci przydać każdemu pomieszczeniu pikanterii.

Jeśli szukamy ozdobnych doniczek do swoich roślin, to warto zajrzeć do sieci i przeglądnąć propozycje sklepów

Liliowiec ogrodowy
Author: thisisbossi
W przypadku kiedy pragniemy ozdobić działkę, balkon albo mieszkanie oraz kochamy rośliny, to warto nabyć ciekawe donice. Te dostępne w sklepach bez wątpienia będą funkcjonalne, więc możemy się skupić na aspektach estetycznych.


Kiedy chcemy nabyć duże donice, to warto przeglądnąć oferty sklepów w sieci.

Pages