Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jeśli pragniemy, by nasz ogród był imponujący, to musimy dbać o rosnące w nim rośliny

Ciekawe artykuły

Dbanie o własną działkę jest zadaniem raczej skomplikowanym i wymagającym dużej ilości czasu. Nim się za to zabierzemy, warto zdobyć kilka użytecznych porad w Necie.


Na początku powinniśmy zdecydować, jakie nasiona traw chcemy zasiać na swojej działce.


kontynuuj czytanie
Author: per egevad
Source: http://www.flickr.com


Obecnie w sklepach ogrodniczych jest niesłychanie ogromny wybór, a zatem może to być dość trudne. Mnóstwo osób używa mieszanek uniwersalnych, jednakże niektórzy, szczególnie jeśli mają teren, po którym na ten przykład biega bardzo wiele osób, wybierają nasiona traw sportowych - . Te mieszanki są bardzo trwałe, jednak charakteryzują się trochę odmienną barwą, a zatem nie wszyscy je lubią. Ważne jest, żeby dopasować typ trawy do realiów, jakie są na naszej posesji. Trzeba także pamiętać o użyciu skutecznego nawozu i o systematycznym nawadnianiu gleby.
Jeśli pragniemy stworzyć roślinności najlepsze warunki do szybkiego wzrostu, to powinniśmy nabyć tyczki bambusowe. Bambus od bardzo dawna używany jest w sadownictwie i ogrodnictwie. Bardzo wiele osób używa go też, jako ozdobę do mieszkania czy na posesję. Odpowiednio dobrane tyczki bambusowe sprawią, że roślina malina sadzonki będzie miała należyte oparcie. Da się je stosować zarówno do kwiatów ogrodowych jaki i tych w doniczkach. Bambus jest surowcem wyjątkowo trwałym, a zatem nasze rośliny na pewno odnajdą w nim oparcie.


Warto przeznaczyć trochę czasu na znalezienie porządnego sklepu w sieci. Być może znajdziemy bardzo interesujące okazje oraz nieco oszczędzimy.