terapia

Ciekawe artykuły

Leczenie alkoholizmu może okazać się wspierane medycznie

szklanki z whisky
Source: pixabay.com
Nie ma znaczenia na co się leczymy, zawsze powinniśmy przechodzić przez dane fazy, by to wszystko miało szansę się udać. Na początku powinniśmy przed samym sobą przyznać, że coś nam dolega i oczekujemy pomocy, potem warto się wybrać do lekarza, który przygotuje dla nas najlepszą terapię, a na końcu warto się trzymać tych zaleceń i nie poddawać się zniechęceniu. Tak samo staje się, jeśli pragniemy wyjść z alkoholizmu, tam też powinniśmy trzymać się wyznaczonych faz.

Czasami w małżeństwach bywa tak, że zaczyna się konflikt i należy iść na terapię dla par

terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan
Życie bywa ciężkie i gna nieprzetrwanie. Z tego powodu o związek trzeba dbać jak o delikatny kwiat.


Mnóstwo małżeństw w obecnych czasach przechodzi groźne momenty.

Terapia czynnikami wzrostu - czym jest i kiedy się ją stosuje

terapia czynnikami wzrostu
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Terapia czynnikami wzrostu jest w dzisiejszych czasach coraz bardziej znana i popularna. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu tego artykułu i odpowiemy sobie na pytanie czym jest terapia czynnikami wzrostu, zastanowimy się nad tym, czym tak naprawdę są czynniki wzrostu. Czynniki wzrostu to oczywiście nic innego, jak białka, jakich główną rolą jest pobudzanie procesów naprawczych oraz regeneracyjnych tkanek, jakie powstają w wyniku różnorodnych zranień. Czynniki wzrostu są więc odpowiedzialne za migrację komórek do miejsc, które pozostały naruszone, gdzie się rozmnażają oraz różnicują.

Nowoczesne leczenie chorób oczu odbywa się na paru płaszczyznach, a pacjenci szybciej wracają do zdrowia

okulary
Author: Maria Teresa Ambrosi
Source: http://www.flickr.com
Okulary w ostatnimi czasy stały się ciekawym dodatkiem. I w żadnym wypadku nie trzeba mieć wady wzroku, żeby włożyć na nos szykowne oprawki. Dużo kobiet, a zwłaszcza strojniś idzie optyka, aby tam zamówić szkła zerówki. I z dużym prawdopodobieństwem na pojedynczym egzemplarzu sprawunki się nie zakończą. Poradniki opisujące reguły dobierania strojów oraz dodatków radzą, aby oprawki perfekcyjnie pasowały do garsonki czy okrycia wierzchniego. Należy jednak podkreślić, że okulary nie bywają zakładane w celach podkreślenia walorów urody, ale w celach zdrowotnych.