Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Poukładaj sprawy księgowe twojej firmy

Ciekawe artykuły

Nawet jednoosobowa firma musi uporać się z zagadnieniami dotyczącymi finansów. Oczywiście można zatrudnić fachowego księgowego, ale możemy również korzystać z aplikacji, która wspomagać nas będzie w tym zagadnieniu.


Jeśli mamy małą, nowo powstałą firmę lub posiadamy jednoosobową działalność gospodarczą, zaś nasza firma posiada prostą sytuację finansową, dobrze jest korzystać z aplikacji, która skutecznie pomoże poukładać nasze zobowiązania finansowe.


Walorem tej aplikacji jest to, że jest ona osiągalna non stop dla naszej firmy, podczas gdy księgowy może być czasami nieosiągalny. Aplikacja, o której mowa, to Mała Księgowość. Istotne jest to, iż program programy lojalnościowe jest dość prosty w użytkowaniu. Można zdecydować się na wersję bezpłatną, z podstawowymi funkcjonalnościami albo wersję płatną, oferującą bardziej zindywidualizowane wsparcie użytkownikowi. W płatnej wersji można liczyć na profesjonalne wsparcie techniczne. Bywa to istotne, gdy nie wiemy jak skorzystać z aplikacji lub, kiedy jakaś opcja przestanie działać.


polski banknot
Author: Przemysław Szabłowski
Source: http://www.flickr.com
Program Mała Księgowość śledzi także zmiany w obrębie prawa. Jeśli zdecydujemy się na płatną wersję, dostaniemy aktualizację programu już na kilkanaście dni przed wejściem w życie danej zmiany. Jeżeli wybierzemy wersję płatną, możemy swobodnie przechodzić pomiędzy kolejnymi wersjami programu, gdy na przykład rozrośnie nam się firma, zaś dotychczasowa wersja stanie się już niewystarczająca. Dostawca oprogramowania dodatkowo nierzadko proponuje możliwość wprowadzania wybranych funkcji na życzenie klienta.


W taki sposób, aplikacja będzie doskonale współbrzmiała z naszymi wymaganiami. Możemy rzecz jasna mieć bardziej zawiłą sytuację księgowo-prawną. Niemniej, aplikacja jest potrzebna w wielu wypadkach. Cena płatnej wersji jest adekwatna do oferowanych usług.