góry

Ciekawe artykuły

Kiedy młodzi ludzie poszukują miejsca na swój idealny ślub, muszą pamiętać o pięknie gór

sala weselna
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
Na ogół jest to tak… Spotyka się mężczyzna z kobietą. Rozmawiają,zaczynają się poznawać. W pewnej chwili zaczynają rozumieć, że nieustannie myślą o sobie. Zakochują się. Zaczynają tworzyć wspólne plany. W pewnym momencie następują oświadczyny i wielka radość. W bliskich planach jawi się ślub. I wtedy zaczyna się problem.

Wybieramy się na wycieczkę na górskie szlaki

Wycieczka w góry
Author: Jiri Brozovsky
Source: http://www.flickr.com
Gdziekolwiek byśmy nie jechali musimy zadbać o to żebyśmy mieli miejsce na nocleg. Jeżeli chodzi na przykład o noclegi w górach, to na bank każdy turysta znajdzie właściwe miejsce dla siebie. W górach noclegi są przygotowane w schroniskach, pensjonatach, czy hotelach. Wystarczy wjechać do górskiej wiosce, żeby zauważyć tabliczkę z informacją o tym, że w danym miejscu są wynajmowane pokoje. Dlatego jeżeli chcemy wybrać się w góry, to na pewno znajdziemy pasujące nam miejsce do tego, by tam nocować. Dużo wiąże się z tym, czego oczekujemy.

W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Góry Stołowe to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce, w jakich możemy spędzić swoje urlopy. Sposobność obcowania z naturą to tylko jeden z licznych atutów, jakie opisywane góry posiadają. Jeśli wybieramy się na wypoczynek, tak w góry, jak i nad morze, niezwykle ważną sprawą jest zazwyczaj dla nas znalezienie właściwego miejsca aby przenocować. W Górach Stołowych znajdziemy wyjątkowo obszerną bazę różnorakich miejsc, w których turysta może przenocować. Mamy więc do czynienia z prawdziwie dużym wyborem, pozostaje jedynie podjęcie decyzji, jakiej nie będziemy żałować.

Chcesz wyjechać na wakacje w góry albo zamieszkać tam na zawsze – zobacz, w którym miejscu jest najlepiej

piknik
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Polska ma doskonałe położenie – w północnej części morze, na południu szczyty gór (na globie jest niewiele państw, które mają szansę poszczycić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym kraju, Polacy są podzieleni na takich, którzy z lubością wyruszają na urlop nad morze i tych, którzy wyłożą wiele za możliwość relaksu w górach.

Tatry jako doskonałe miejsce na podróż, pełne niesamowitych krajobrazów i ciekawych szlaków

Zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Jednym z najczęściej wybieranych kierunków podróży podczas wakacji są Tatry. Jest mnóstwo osób, które kochają górskie wędrówki jak również cudowne widoki. Wakacje w górach to świeże powietrze jak również aktywny wypoczynek, warto więc pojechać przykładowo do Zakopanego. Zakopane to stolica tatrzańskiej turystyki, co roku odwiedza go mnóstwo turystów z kraju jak również świata.

Góry - aktywny urlop

Bukowina Tatrzańska
Author: Ania i Artur Nowaccy
Source: flickr.com
Entuzjaści białego szaleństwa na nartach zaczynają się niecierpliwić już w czasie, gdy kończy się marzec. Lada moment stopnieją resztki białego puchu z gór, do zjeżdżania zostanie tylko kilka stoków z igielitem: jeden w Szczyrku, drugi w Poznaniu, inny w stolicy, parę innych gdzieś w górach... i tak, by znowu poczuć radość z śniegu, trzeba będzie cierpliwie czekać niemal cały rok.

Gdzie warto teraz wybrać się na wycieczki

Zamek w Pieninach
Author: adzica
Source: www.sxc.hu
Trzeba obecnie odpowiednio zaplanować własne wakacje. Dobrze więc czasami zaznajomić się z mnogością ofert rozmaitych czasami nadzwyczaj intrygujących biur podróży. Ilość ofert bywa jednak na tyle znaczna, że zwykle nie łatwo jest wybierać odpowiednią ofertę dla siebie.

Pages