góry

Ciekawe artykuły

Kiedy młodzi ludzie poszukują miejsca na swój idealny ślub, muszą pamiętać o pięknie gór

sala weselna
Author: Michael Reinhold
Source: http://www.flickr.com
Prawie zawsze wygląda to tak… Spotyka się kobieta z mężczyzną. Gawędzą, poznają się. W pewnym momencie zaczynają rozumieć, że ciągle myślą o sobie. Zakochują się. Rozpoczynają snuć wspólne plany. W pewnej chwili następują oświadczyny i potężna radość. W bliskich planach jawi się ślub. I nagle zaczyna się największy kłopot.

Góry - aktywny urlop

Bukowina Tatrzańska
Author: Ania i Artur Nowaccy
Source: flickr.com
Entuzjaści białego szaleństwa na nartach zaczynają się niecierpliwić już w czasie, gdy kończy się marzec. Lada moment stopnieją resztki białego puchu z gór, do zjeżdżania zostanie tylko kilka stoków z igielitem: jeden w Szczyrku, drugi w Poznaniu, inny w stolicy, parę innych gdzieś w górach... i tak, by znowu poczuć radość z śniegu, trzeba będzie cierpliwie czekać niemal cały rok.

W Górach Stołowych prosto odszukamy komfortowe noclegi.

góry
Author: Ashley Van Haeften
Source: http://www.flickr.com
Góry Stołowe to jedno z najciekawszych miejsc w Polsce, w jakich możemy spędzić swoje wakacje. Możliwość obcowania z przyrodą to tylko jeden z licznych atutów, które charakteryzowane góry posiadają. Jeżeli wybieramy się na wypoczynek, zarówno w góry, jak i nad jezioro, szczególnie istotną kwestią jest zazwyczaj dla nas znalezienie właściwego miejsca na nocleg. W Górach Stołowych odszukamy bardzo obszerną bazę różnych miejsc, w jakich urlopowicz może przenocować. Mamy więc do czynienia z naprawdę dużym wyborem, pozostaje jedynie podjęcie decyzji, której nie będziemy żałować.

Gdzie warto teraz wybrać się na wycieczki

Zamek w Pieninach
Author: adzica
Source: www.sxc.hu
Trzeba obecnie odpowiednio zaplanować własne wakacje. Dobrze więc czasami zaznajomić się z mnogością ofert rozmaitych czasami nadzwyczaj intrygujących biur podróży. Ilość ofert bywa jednak na tyle znaczna, że zwykle nie łatwo jest wybierać odpowiednią ofertę dla siebie.

Jakie sekrety kryje Szklarska Poręba, dlaczego korzystnie ją odwiedzić o w każdym czasie? Przekonaj się!

Szklarska Poręba
Author: Motorrad-Presse.com
Source: http://www.flickr.com
Choć jest miastem, imponuje spokojem i wyjątkową atmosferą. Wspaniała okolica i rewelacyjna zabudowa czynią z niej najbardziej modny ośrodek turystyczny, którym mogą się pochwalić Karkonosze. Szklarska Poręba to miejsce idealne do odpoczynku w górach, gdzie przez cały rok możesz aktywnie spędzać czas w hotel Szklarska Poręba.

Co oferują Bieszczady? Dlaczego właśnie tam warto pojechać?

Bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady, mimo dosyć małej gęstości zaludnienia, były obszarem zamieszkałym już w czasie neolitu. Ciekawe zjawisko, szczególnie iż większość starych osad z czasem nabierała znaczenia a przy tym powiększała się do wielkości potężnych dzisiaj ośrodków, a takich rzeczy w Bieszczadach nie zaobserwujemy.

Chcesz wyjechać na wakacje w góry albo zamieszkać tam na zawsze – zobacz, w którym miejscu jest najlepiej

piknik
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Nasze państwo ma idealne położenie – na północy Bałtyk, na południowej części pasma górskie (na globie jest niewiele państw, które mają szansę pochwalić się tak fantastycznym umiejscowieniem). Oczywiście, jak w każdym państwie, mieszkańcy Polski są pogrupowani na tych, którzy z lubością jeżdżą na urlop nad morze i tych, którzy oddadzą wiele za możliwość odpoczynku w górach.

Pages