Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Technik farmaceutyczny - kilka ogólnych zdań na temat samego zawodu

Ciekawe artykuły

Zawód technika farmaceutycznego od bardzo wielu lat cieszy się bardzo szerokim zainteresowaniem, gdyż by dostać legalnie kwalifikacje do wykonywania tego zawodu, starczy jedynie ukończyć dwuletnią szkołę policealną, co siłą rzeczy mówi nam, że by móc zostać takiego typu technikiem nie musimy mieć matury.


szkolenia
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
strona internetowa
Source: http://www.sxc.hu/


szefowa agencji PR
Author: i Hub
Source: http://www.flickr.com


Ten konkretny system prosperował w naszym kraju bardzo długo, jednak jak to się okazuje wszystko ma możliwość się zmienić.


Jak widać po naszym dzisiejszym wstępie, by móc wykonywać zawód: technik farmacji, nie trzeba było bardzo sporo, by mieć możliwość się w dokładnie tym konkretnym kierunku dokształcać.

Nie czekaj - jeżeli masz ochotę przeglądnąć dalsze szczegóły (https://www.pitprojekt.pl/bazawiedzy/koszty-uzyskania-przychodu-w-pit/) na ów niezwykle zajmujący temat, to kliknij w link poniżej i przeloguj się do następnego artykułu.

Jednak jak to się okazuje nie do ominięcia zmiany, które "nękają" nasz kraj od pewnego czasu, tym razem uderzyły również w ten konkretny zawód, który według wszelkich doniesień od roku 2018/19 ma zostać on "wygaszony", czyli mówiąc w skróceniu usunięty z ogólnej listy możliwych do wykonywania zajęć po ukończeniu liceum (dodajmy, iż tylko na terenie naszego państwa). Jest to spowodowane podobno liczebnością osób, którzy kształcą się policealnie, no a tymi, którzy to podejmują się zdobycia dużo wyższego wykształcenia. Jak się jednak okazuje od przyszłego roku ma zostać wprowadzone wymaganie, aby na stanowiskach farmaceutów "siadali" jedynie osoby ze stopniem magistra i osoby wyżej wykształcone.


Według wszelakich doniesień w sieci osoby mające w obecnej chwili zawód technika farmaceuty wcale nie zostaną bez pracy, a nawet i się tego nie obawiają - bardzo wiele aptek zatrudnia zarówno techników, jak również magistrów, podkreślając nawet, iż bardzo często uzupełniają się oni pod względem wiedzy. Wiadomo także, iż sam zakres obowiązków zarówno magistrów, jak i techników, ma zostać rozszerzony do tak zwanej "opieki farmaceutycznej".