Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Rozliczanie PIT-ów przez Internet - czemu dobrze jest skorzystać z tego rozwiązania?

Ciekawe artykuły

Znane wszystkim powiedzenie głosi, że szczęśliwi czasu nie liczą, lecz z pewnością stanie w niekończącej się kolejce do fiskusa nie należy do przyjemności i nierzadko przyprawia o ból głowy.
narzędzi
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
pieniądze
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com


Mamy jednak dobrą wiadomość - nie musi tak być.


Internet
Author: Blogging Dagger
Source: http://www.flickr.com


Egzystujemy przecież w „epoce” wszechobecnych komputerów, a cyberprzestrzeń nie jest czymś zewnętrznym wobec rzeczywistości, ale jej nieodłącznym „elementem”. Siedząc przed ekranem laptopa możemy załatwić masę rozmaitych spraw: zrobić sprawunki, opłacić rachunki, zapisać się na wizytę do lekarza oraz... złożyć swe Zeznanie podatkowe. Nie ociągaj się i już teraz rozlicz PIT przez Internet - czytaj jak rozliczyć PIT przez internet. Nie wiesz od czego zacząć? Nie panikuj, służymy radą. Najpierw należy ściągnąć właściwy program. Jeśli nie chcesz zaśmiecać swojego komputera lub brakuje Ci wolnej przestrzeni na twardym dysku, zajrzyj na na stronę www i wypełnij PIT 28 online z wszelkimi załącznikami. Upewnij się, czy wprowadzone informacje są poprawne, a potem wyślij formularz bezpośrednio do Ministerstwa Finansów. To proste, komfortowe a także - co nader ważne - bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów - przeniesiony tutaj.https://www.pitprojekt.pl/e-deklaracje-pit-37/ pit projektTrzeba tylko pamiętać o zanotowaniu numeru referencyjnego oraz zatrzymaniu tak zwanego UPO, czyli Urzędowego Poświadczenia Odbioru będącego dowodem na na rozliczenie z fiskusem w terminie.


Walorem e-deklaracji jest także bezsprzecznie szybki zwrot podatku. Dotrze on na nasze konto w ciągu 3 tygodni od momentu złożenia zeznania, a nie 3 miesięcy jak w przypadku form klasycznych.