Ekologia w biznesie

Ciekawe artykuły

Jak rozpocząć pracę w branży reklamowej oraz jakiego rodzaju trzeba mieć cechy?

szkolenie
Author: Strelka Institute for Media, Architecture and Design
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli szukasz ciekawej oraz niezwykle stabilnej pracy, mógłbyś wziąć pod uwagę karierę w dziedzinie reklamowej. Jest to idealna ścieżka dla ludzi pomysłowych, ciekawych świata oraz wykazujących inicjatywę.

Poukładaj sprawy księgowe twojej firmy

polski banknot
Author: Przemysław Szabłowski
Source: http://www.flickr.com
Nawet mała firma musi uporać się z kwestiami odnoszącymi się do finansów. Rzecz jasna można zatrudnić profesjonalnego księgowego, ale możemy także skorzystać z aplikacji, jaka wspierać nas będzie w tym procesie.


Jeżeli posiadamy niewielką, nowo powstałą firmę lub posiadamy jednoosobową działalność gospodarczą, zaś nasza firma ma prostą sytuację finansową, warto skorzystać z aplikacji, jaka skutecznie pomoże ułożyć nasze finanse.

Zabrałeś się właśnie do rozliczenia PIT-a? Sprawdź, jak wiele dobrego możesz zrobić!

organizacja pożytku publicznego
Author: NOAA Photo Library
Source: http://www.flickr.com
Jeśli po raz pierwszy samemu rozliczasz PIT, bez wątpliwości musisz przeczytać nasz artykuł - niestety nie dowiesz się dzisiaj z niego, jak płacić mniejsze podatki, jednak dowiesz się innej istotnej rzeczy - jak sprawić, aby na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech, jednocześnie nie tracąc przy tym ani złotówki.

Nie orientujesz się w zagadnieniach związanych z podatkami? Niezbędny jest jest ci doświadczony doradca podatkowy

doradztwo
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Tematy podatkowe to dziedzina, w której nie każdy ma rozeznanie. Z tej przyczyny czasami dobrze jest zatrudnić firmę, której specjalnością jest doradztwo podatkowe w Olsztynie. Czym odróżniają się specjaliści, jakim można zaufać?

Podliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / 2017, kontra portal podatkowy - czyli\a więc, co je połącza, a co rozdziela

aranżacje wnętrz
Author: Lisa Pinehill
Source: http://www.flickr.com
Obecnie na rynku Polskim powstało dość sporo programików do uzupełniania deklaracji PIT, dzięki którym nie jesteśmy zmuszeni wychodzić z domku. Co jednak połącza te rzeczy z nie tak znów dawno powstałym portalem podatkowym? Jakiego typu deklaracja można składać przez ów portal? To wszystko i jeszcze bardziej dużo odnajdziesz bez problemu w środku naszego nowego felietonu!

Pages