Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Soki naturalne zdrowsza oraz smaczniejsza alternatywa dla często kupowanych soków klarownych

Ciekawe artykuły

W czasie lata czujemy zdecydowanie większe pragnienie, aniżeli zimą, gdy usatysfakcjonuje nas kubek gorącego kakao bądź czekolady, najlepiej z bitą śmietaną. Schowani głęboko pod kocem nawet nie mamy ochotę na chłodniejsze napoje. Jednakże wraz ze zbliżającym się latem coraz chętniej sięgamy po rozmaite bąbelkowe, dające ukojenie płyny.
sok
Author: Arya Ziai
Source: http://www.flickr.com
Choć kochamy ich smak, to powinniśmy przerzucić się na soki naturalne, które – o czym z pewnością sam szybko się przekonasz – są o wiele smaczniejsze, a do tego zdecydowanie lepsze dla naszego zdrowia. Ale zanim wybierzesz się na zakupy, poznaj podstawową różnicę między naturalnymi sokami mętnymi, a nieraz wybieranymi sokami klarownymi- nawet pomocna strona, warto zajrzeć.

Z jakich racji ludzie chętnie kupują soki klarowne? Sądzą, iż przejrzysty napój o ładnej barwie będzie i smaczniejszy, i zdrowszy. Niejednokrotnie uznają, iż pływający na dnie osad jest oznaką popsucia się soku, a tak wcale nie jest. Soki mętne, choć nie prezentują się tak ładnie, jak soki klarowne, mają zdecydowanie lepsze działanie na nasz organizm. Mają kilka razy więcej cennych składników, nie tylko wit., lecz także związków z grupy polifenoli. To one w głównej mierze zabezpieczają przed zachorowaniem na raka i wieloma innymi schorzeniami czy niedogodnościami wynikającymi z przemijającego czasu, na przykład opóźniają procesy starzenia się skóry-
To ważne nie tylko dla kobiet, lecz także dla mężczyzn, którzy jak najdłużej chcieliby cieszyć się dobrą kondycją i atrakcyjnym wyglądem. Kult piękna w teraźniejszych czasach sprawił, że ludzie łapią się wszelkich sposobów, by tę urodę zatrzymać, picie naturalnego soku zaś jest jedną z najłatwiejszych metod. Ponadto soki naturalne mają również
sok
Author: Tymbark
Source: Tymbark
skuteczne działanie przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Wyjątkowo powinny zwrócić uwagę na ich atuty również osoby borykające się ze zwiększonym poziomem cholesterolu, jaki dzięki naturalnym sokom może być obniżony.

By cieszyć się walorami soków naturalnych, wypijaj jedną albo dwie szklanki na dzień.

Koniecznie zobacz na stronie (https://systemy-pasywne.pl/instalacje-elektryczne/) analogiczne posty. Tam także znajdziesz coś pasjonującego, gdyż przedstawia ona podobną tematykę.

Soki sprzedawane są zwykle w dużych, 3- albo pięcio-litrowych opakowaniach, dlatego może się nimi cieszyć cała rodzina. Nie zapominaj tylko, że taki sok po otwarciu nie ma długiego terminu ważności, z tej racji staraj się wypić go w przeciągu okresu zaznaczonego na opakowaniu.