Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jakim sposobem da się pozbyć starego albo rozbitego pojazdu, jak wygląda złomowanie aut.

Ciekawe artykuły

Każdy pojazd w pewnym momencie będzie musiał zakończyć swoje życie. Nie ma znaczenia, czy będzie to w skutek zestarzenia się, czy ktoś zdecyduje się więcej do niego nie dopłacać, czy też zostanie on zniszczony w wypadku. W każdym przypadku takie auto należy wycofać z ruchu, lecz nie można zrobić tego tak, jak się będzie chciało, ponieważ obowiązują w tym zakresie odpowiednie przepisy.

Auto na złomowisku
Author: haru__q
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna właściciele zwyczajnie rozkładali taki pojazd na części, co można było to sprzedawali, a reszta wyrzucana była gdzieś na śmietniku albo jakiejś łące. Dziś jedynym możliwym sposobem jest złomowanie pojazdów (oferta), po prostu taki samochód należy odstawić do jakiegoś punktu zajmującego się takimi usługami. Regulacje takie mają na celu przede wszystkim ochronę środowiska. Auta zawierają sporo różnych płynów i układów, których demontaż w domu może poważnie zanieczyścić środowisko. Autoryzowane stacje złomowania posiadają do tego właściwe urządzenia i przeszkolonych pracowników, dzięki czemu demontaż zostanie wykonany w sposób całkowicie bezpieczny.Złom na lawecie
Author: spatz_2011
Source: http://www.flickr.com
Oddanie auta na auto złom (szczegóły oferty) wiąże się dla posiadacza z wypełnieniem kilku formalności.

Wejdź na ten link, a zobaczysz, że mieszczące się tam wpisy z witryny (www.lontex.pl/czesci-zamienne-do-ciezarowek) zainteresują te osoby, które zafrapowane są podnoszoną w tym miejscu tematyką.

Na szczęście w większości przypadków złomowanie pojazdów (szczegóły oferty) sprowadzi się do zadzwonienia do firmy zajmującej się złomowaniem i przygotowania dokumentów pojazdu. Po auto będzie wysłana laweta, i będzie on po prostu na nią załadowany i przewieziony na miejsce rozbiórki. Na pewno do złomowania samochodu będzie potrzebny dowód rejestracyjny oraz umowa zakupu. Jeśli pojazd zarejestrowany został na firmę, do oprócz wcześniej wymienionych dokumentów trzeba będzie dowieźć wszystkie rejestracyjne dokumenty firmy. Po odbiorze samochodu przez firmę złomującą były właściciel otrzyma dokumenty potwierdzające wycofanie samochodu z ruchu, i w oparciu o to będzie mógł wyrejestrować auto i przestać płacić ubezpieczenie OC.

Chcesz przejrzeć nowy tekst na ów zajmujący temat? Zatem najedź na łącze tutaj i przeloguj się do nowej strony, którą dla Ciebie opracowaliśmy.

Należy być świadomym tego, że dopóki się tego nie zrobi, to bez względu na stan techniczny pojazd traktowany będzie jak pełnosprawny.