krew

Ciekawe artykuły

Kilka interesujących informacji które odnoszą się do zabiegu pobierania krwi. Musisz o tym wiedzieć, by dobrze się przygotować

Krwinki
Author: Ed Uthman
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas w pewnym momencie życia miał badaną krew. Dzięki tego rodzaju badaniu możemy dowiedzieć się znaczących faktów odnoszących się do morfologii czy poziomu cholesterolu. Ale to naturalnie nie wszystkie wyniki, które możemy uzyskać. O czym więc jeszcze możemy się dowiedzieć?W jaki sposób nastawiać się do tego rodzaju badania? O czym w pierwszej kolejności trzeba pamiętać? w jaki sposób wygląda pobranie krwi?

Jaką rolę będzie miał zdrowy tryb życia na zapobieganie różnym chorobom, jak można żyć z cukrzycą.

Ekspres do kawy
Author: Estoria.pl
Source: Estoria.pl
Coraz większa liczba osób zaczyna zwracać uwagę na odpowiedni styl życia, zwłaszcza przejawia się to w pilnowaniu tego, co się zjada i aktywności na co dzień. Jest to całkowicie normalne, bo zarówno dieta jak i aktywność fizyczna mają duże znaczenie na ogólną formę i samopoczucie.

Najsmaczniejszy napój z pokrzywy - zobacz również inne zdrowe napoje!

Pokrzywa
Author: Harry Rose
Source: http://www.flickr.com
Pokrzywa to nie tylko zielsko. Od wieków traktowana jest z uznaniem ze względu na przymioty zdrowotne i walory odżywcze. Sok z pokrzywy mieści dużo wartościowych witamin, mikroelementów i soli mineralnych zasadnych w wielu schorzeniach. Od dawna stosowana jest w medycynie naturalnej.