Ekologia a finanse

Ciekawe artykuły

Kolejny materiał Happy Idea Bank jest dla wszystkich oszczędzających

Pieniądze, monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Lubimy mieć więcej finansów, a jeśli znajdują się one na rezerwowym rachunku oraz wiemy, że mamy szansę z nich skorzystać, kiedy potrzebujemy finansów na przyjemności, to tym bardziej jesteśmy z tego zadowoleni. Przez to właśnie co chwilę poszukujemy kolejnych ofert bankowych, dzięki którym bez trudu oraz szybko będziemy mogli powiększyć swoje finanse.

Gruntowne przepisy systemu podatkowego dla właścicieli działalności gospodarczych

obliczenia podatkowe
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Prowadząc przedsiębiorstwo pamiętać należy o wszelkich procedurach dotyczących rozliczeń za dany okres czasu. Warto zapoznać się z systemem takiego rozliczenia, jest to zasada memoriałowa. Polega ona na tym, że w księgach rachunkowych powinniśmy ująć wszystkie przychody, które zobyliśmy w danym roku obrotowym. Według tej regulacji wpływy uznaje się w chwili ich wystąpienia, a nie już po otrzymaniu wpłaty czy przelewu. Przykładowo w sytuacji, gdy posiadacz przedsiębiorstwa uzyskał formalnie dochód pod koniec grudnia 2015 r, lecz pieniądze pojawiły się na koncie dopiero na początku stycznia 2016 r. Taki przychód, jak głosi zasada memoriałowa, jest zaliczany do roku 2015.

Którym papierom wartościowym zaufać?

Notowania giełdowe
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
W nowym tysiącleciu umieszczenie swojego kapitału w bankowym sejfie nie wydaje się teraz najkorzystniejszą możliwością. Może zamiast tego pewniej zainwestować w obligacje skarbowe? W trakcie wciąż trwającego kryzysu finansowego ciężko zabezpieczyć skutecznie swój kapitał, bądź też sprawić, aby ten efektywnie pracował na koncie. Niestety, stopy procentowe nie gwarantują zbyt dużych przychodów z tego powodu przechowywanie funduszy tylko na koncie jest stanowczo marnotrawieniem ich możliwości, a także możliwości większego zarobku.

Czym jest tak zwany kalkulator VAT i kto najbardziej korzysta z jego stosowania w bieżącym życiu?

kalkulator vat
Author: Fundación Karisma Colombia
Source: http://www.flickr.com
Czy też wiesz, iż prowadząc swą firmę, można by przy pewnych działaniach związanych z księgowością pomagać sobie różnorakimi narzędziami? Ułatwiają one pracę i niezwykle ją przyspieszają.

Konto w banku to w obecnych czasach powszechność

przelewy międzynarodowe
Author: Foto-foto Ilustrasi Kompas Iklan
Source: http://www.flickr.com
Nie jedynie w zasadzie każdy jeden z dorosłych je ma, ale też niebywale wiele nastoletnich osób, a nawet dzieci.


Jasne że, jeżeli chodzi o niepełnoletnie dzieci, to nadzór nad ich środkami na koncie posiadają oczywiście rodzice, lecz dziecko za to ma możliwość cieszyć się osobistą kartą do bankomatu.

Obsługa social media - czyli, jakie rzeczy warto wiedzieć na temat obsługi klientów w mediach typu społecznościowego

motywacja do pracy
Source: pixabay.com
W obecnych czasach, jeżeli posiada się przedsiębiorstwo, Musi być ona zamieszczona wewnątrz sieci internetowej. Z jakiego powodu? Gdyż internet to pojedyncza spośród głównych źródeł danych, mające globalne "macki", które to potrafią sięgnąć każdego jej kawałeczka.

Pages