Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Zaciszne pomorskie, czyli wakacyjna wyprawa do Swornychgaci

Ciekawe artykuły

Planujesz odpocząć z dala od dużych, pełnych turystów kurortów? Potrzebujesz ciszy, wyłączenia od e-maila, chcąc pobyć sam na sam lub z partnerem? Pomyśl nad wyprawą w zaciszne miejsce polskiej prowincji, z dala od szkodzących płucom fabryk, miast i przedsiębiorstw.


górskie drzewa
Author: Björn S...
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie jesteś pewny czy na sto procent potrzebujesz całkowitego „wyłączenia” się, zamknięcia dawnego stylu życia na tydzień warto wziąć pod uwagę opcję z noclegiem choćby w niewielkiej, ale jednak, miejscowości. Gdzie są wybór sklepów, kościół, miejsca kultury i rozrywki: puby, kawiarnie, deptak oraz łączność Wi-fi. Jeśli wyważysz proporcje prawidłowo odpoczniesz i nie urwiesz relacji z najbliższymi i istotnych spraw. Załóżmy, iż obowiązki z pracy odchodzą na chwilę w niepamięć.

Miejscowością, która zagwarantuje ci świetny odpoczynek i naładowanie baterii (zapewne do kolejnego przemęczenia - jeśli tak, pomyśl o popracowaniu nad spokojniejszym trybem pracy) jest Kościerzyna noclegi. To jedna ze starszych miejscowości, o długiej tradycji, z prawami miejskimi sięgającymi kilkuset lat wstecz. Jej walorami są pobliskie szlaki turystyczne.

Wychodząc z centrum, w stronę ścieżek zapewne odnajdziesz tańsze lokum na wynajem noclegu (jeśli chcesz zaoszczędzić lub poszukać coś w bardziej survivalowym stylu). Podobnie wygląda sprawa odpoczynku kiedy szukamy miejscowości w podobny „deseń”. Nie trzeba szukać daleko od Kościerzyny - w pomorskim, bogatym w miasteczka województwie, jest wiele podobnych o profilu turystyczno-historycznym, gdzie znajdziemy fajne noclegi. Swornegacie - nazwa co najmniej inspirująca - to miejscowość z nieco połową tysiąca mieszkańcami, wspominana wzmiankami historycznymi już od paru wieków. Dla ahistorycznych dusz ta informacja nie ma większego sensu, dużo bardziej interesujące są walory terenowe i proponowane noclegi.

Nie zwlekaj, ponieważ jesteśmy na stronie dla Ciebie. Zrobiliśmy bardzo interesujące posty. Chcesz się z nimi zapoznać? Namawiamy do nowej witryny.

Aktywny wypoczynek to tutaj co najmniej rajdy piesze po rowerowe wyprawy na quadach kończąc! Zobacz więcej szczegółów - .


Miejscowości z pomorskiego stanowią interesującą propozycję dla ciekawych wiedzy turystów jak i zmęczonych zbyt intensywnym trybem życia w mieście. Każdy kto potrafi wypoczywać na łonie natury i nie boi się tygodniowego odcięcia od domu i internetu znajdzie tutaj coś dla siebie.