architektura

Ciekawe artykuły

Nowoczesne dachy zielone - śliczne, gustowne i pożyteczne

zielony dach
Source: www.flickr.com
O nowoczesnych dachach zielonych mówi się teraz coraz więcej, gdyż spotykamy się z nimi znacznie częściej niż kiedyś. Dachy zielone nie są w dzisiejszych czasach już taką nowością jak dawniej, niemniej niemało osób w dalszym ciągu nie wie czym są dachy zielone, i także jakie niosą za sobą korzyści.

Interesujące kierunki na wakacje, zatem gdzie możemy wybrać na następny urlop

Chicago
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to okres, który pragniemy spędzić jak najmilej, gdyż upływa w mgnieniu oka. Jeśli do tej pory jeździliśmy albo nad Bałtyk, albo w góry, warto choć raz uczynić coś innego i zdecydować się na zdecydowanie dalsze kierunki, takie jak Bejrut. W tej nowoczesnej stolicy Libanu z pewnością nie zabraknie dla nas atrakcji nie będzie nam brakować.

Jak wybrać najlepszą kostkę brukową? Piękno i trwałość przez długi czas, kostka brukowa

Kostka brukowa Colloseum
Author: LIBET Decco
Source: LIBET Decco
Niewątpliwie są osoby, dla których wymarzonym miejscem na założenie domu jest ich m3, ale są i tacy, którzy bez koszenia trawnika czuja się jak ryba bez wody.

Majorka ciekawym miejscem na urlop

Widok na Majorkę
Author: Martin Weinhardt
Source: http://www.flickr.com
Mnogość rewelacyjnie przygotowanych opcji – majorka wśród miejsc szczególnie często wskazywanych Agencje turystyczne, jeśli nie uda im się wysprzedać wszystkich wycieczek decydują się na ich dystrybucję po rabatowych cenach, w końcowych dniach lub też godzinach przed odjazdem (http://www.mytravel.pl/Biuro/Piast%C3%B3w/Al.+Tysi%C4%85clecia+7+(Pasa%C5%BC+TESCO),65.html). Jeżeli jesteśmy przygotowani na szybkie wyruszenie w trasę, tego typu wycieczka jest dla nas z pewnością bardzo intratna pod względem ekonomicznym, ponieważ jesteśmy w stanie przyoszczędzić blisko trzydzieści procent kosztów. Idealną opcją dla odwiedzającego, który kocha wygodny pobyt, są oczywiście bogate apartamenty w Hiszpanii. W Hiszpanii obecnie trwa wielki kryzys ekonomiczny, można zatem przewidywać, że koszty takich pobytów znacznie obniżyły się (http://www.mytravel.pl/Biuro/Tomasz%C3%B3w+Mazowiecki/Tkacka+2,31.html).