morze

Ciekawe artykuły

urok naszego wybrzeża

Morze Bałtyckie o wschodzie słońca
Author: dicau58
Source: http://www.flickr.com
Piaszczyste wybrzeża, wydmy i cudne zachody słońca na sopockim molo, własne krajowe morze bez kwestionowania może pochwalić się wieloma przepięknymi atrakcjami, chwilami i ulotnymi sekundami, które nie każdy umie uznać. O ile jednak zdecydujemy się na wczasy nad Morzem Bałtyckim, stanowczo możemy dać sobie okazję na wykrycie każdych magii tego miejsca.

Chcesz wyjechać na wakacje w góry albo zamieszkać tam na zawsze – zobacz, w którym miejscu jest najlepiej

piknik
Author: MSM Mońki
Source: MSM Mońki
Polska ma doskonałe położenie – w północnej części morze, na południu szczyty gór (na globie jest niewiele państw, które mają szansę poszczycić się tak wyśmienitym umiejscowieniem). Rzecz oczywista, jak w każdym kraju, Polacy są podzieleni na takich, którzy z lubością wyruszają na urlop nad morze i tych, którzy wyłożą wiele za możliwość relaksu w górach.

W jaki sposób wybrać się na urlop nieznacznym kosztem?

zachód Słońca we Włoszech
Author: gnuckx
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie wakacje kojarzone są odpoczynkiem. Odpoczywać można z kolei bardzo różnie, w zależności od chęci i przyzwyczajeń. Bardzo duża funkcję ma w tym miejscu tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Niektórzy ludzie preferują aktywne formy spędzania wolnego czasu, na przykład w formie uprawiania rozmaitych sportów. Inni natomiast wolą odpoczywać w sposób bierny i stale spać. Od tego elementu zależy też wybór punktu przeznaczenia.

Jeśli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwracajmy swoją uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Author: pawelkoszalin
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, np. w Mielnie bądź Sopocie pewnie dla bardzo wielu Polaków kojarzy się z magicznym smakiem dzieciństwa. Jednak oczywiście chociaż zasadniczo bardzo lubimy nasze morze, choćby ze względu na jego wielce burzliwą historię, to jednak w żadnym razie nie powinniśmy nie dostrzec, że mimo wszystko Bałtyk ma nieco wad. Cóż, prawda jest taka, iż Morze Bałtyckie jest w ostatnim czasie nieco mniej urokliwe, niż wcześniej, lecz na szczęście w dalszym ciągu możemy być niesamowicie dumni z akurat naszego morza.

Pomysł na wczasy na greckiej wyspie

fajerwerki
Author: Dennis van Zuijlekom
Source: http://www.flickr.com
Wczasy w Grecji kojarzą się przede wszystkim ze słońcem, plażą i morzem. Warto jednak pamiętać, że są tutaj także urocze góry i urzekająca obfitością natura, świetne okoliczności, aby zaznać nieco ruchu.


Sporo ludzi korzysta z oferty last minute all inclusive Grecja, ażeby zapoczątkować naukę, albo ulepszać własne umiejętności w windsurfingu i kitesurfingu.

Czemu trzeba zobaczyć Trójmiasto

Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon urlopowy się zbliża. Przez cały rok czekamy na ten upragniony odpoczynek. Codziennie w pracy oglądamy katalogi biur podróży, rozmyślając o długich podróżach. Tylko przyjemna myśl o nadciągającym lecie podtrzymuje nas jeszcze przy życiu. Jeśli pragniemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!

Apartamenty nad morzem z basenem – świetny pomysł na urlop

Morze
Author: Selden Vestrit
Source: http://www.flickr.com
Większość z nas czeka na wakacje. Nie możemy doczekać się oderwania od codziennych obowiązków, kiedy biegamy z domu do pracy, później z pracy na zakupy i tak bez przerwy, a wieczorem marzymy jedynie o wygodnym łóżku. By być pewnym, że czeka nas miły czas, wybierzmy apartamenty nad morzem z basenem. Tutaj czekają nas naprawdę rewelacyjne chwile, o których będziemy pamiętać nawet, gdy będziemy ponownie w biurze.

Pages