dzieci

Ciekawe artykuły

Place do zabaw dla dzieciaków w przydomowym ogrodzie

Plac zabaw
Author: sikeri
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą o tym, jak ważne jest przebywanie dzieci na świeżym powietrzu. W dobie komputeryzacji dzieci coraz to więcej czasu spędzają w domu. Dobrym rozwiązaniem na wciągnięcie dzieci do zabaw na dworze są place zabaw. Na postawienie placu wystarczy niewielki ogródek przydomowy.

Jak karmić dzieci?

warzywa ekologiczne
Author: Connie Ma
Source: http://www.flickr.com
Zdrowa żywność jest niezmiennie aktualnym zagadnieniem, chociaż trochę kontrowersyjnym. Niektórzy obawiają się paranoi żywieniowych i uważają, że to przesada. Jak więc przygotowywać posiłki dla dzieci? Dużą uwagę przywiązujemy do przygotowywanych potraw. Sklepiki organiczną żywnością już nie łączą się nam z szalonymi weganami z telewizji.

Jak działa dietetyk i jak można skorzystać z jego konsultacji, by radować się dobrym zdrowiem na co dzień?

dietetyk kliniczny wrocław
Source: sxc.hu
Potrzebujesz porady na temat żywienia i nie wiesz gdzie pójść? Potrzebna Ci dieta? Przekonaj się co na to mówią specjaliści!


Dietetyk kliniczny Wrocław to z pewnością profesjonalne wsparcie dla niektórych z nas.

Dbajmy o swoje zęby

dentysta
Author: Luis Zafra
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że ręce są naszą wizytówką, ale prawda jest taka, że ludzie w pierwszej chwili spoglądają na naszą twarz, a jeżeli akurat coś mówimy, to pewnie że zauważają nasze zęby. Jeśli będą żółte, krzywe i zniszczone, to bez wątpienia ludzie pomyślą, iż nie umiemy o siebie zatroszczyć się, a co się z tym wiąże, ma szanse się okazać, że nie tylko będziemy posiadali problemy z zawiązywaniem nowych przyjaźni, lecz również oraz ze zdobyciem wyśnionej posady.

Nie ma znaczenia jak wiele mamy lat, rak zawsze może zaatakować

stetoskop lekarza
Author: Dr.Farouk
Source: http://www.flickr.com
Każda choroba dziecka, czy to zwykłe przeziębienie, czy ostre zapalenie płuc powoduje, że trudno jest się pogodzić z jego cierpieniem i równocześnie człowiek zarzuca sobie, iż powinien się nim lepiej opiekować i wspanialej o niego troszczyć się. Mimo wszystko co innego jest, gdy zaznaczymy, że maluch za kilka dni powróci do pełni sił, a całkowicie co innego jest, gdy powiemy, że jego choroba to coś dużo poważniejszego, a walka z nią nie będzie aż tak wyrównana jak byśmy chcieli oraz niekoniecznie wszystko musi się przechylić na naszą stronę.

Piramidy linowe oraz siatki na placach zabaw dla najmłodszych

plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Na placach zabaw dla dzieci często da się zauważyć rozmaite urządzenia linowe dla młodszych i trochę starszych dzieci. Piramida linowa umie sprawić niejednemu dziecku obfitą uciechę oraz zabawę, a przy tym jest bezpieczna oraz trwała. Firmy oferujące piramidy linowe dbają o ich precyzyjne wykonanie oraz trwałość.

Pieluszki tetrowe zawsze będą potrzebne przy małych dzieciach

Pieluszka
Author: CatEyedKP
Source: http://www.flickr.com
Pieluszki tetrowe cały czas są w wykorzystaniu. Jeszcze paręnaście lat temu, gdy nie korzystało się z pieluszek jednorazowych, wszyscy korzystali z pieluszek tetrowych, które trzeba było przepierać, wysuszyć i prasować, nim ponownie miały szansę zjawić się na pupce dziecka.

Pages