operacja

Ciekawe artykuły

Na czym bazuje artroskopia stawu kolanowego?

zdjęcie kolana
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób boryka się z problemami z własnym organizmem. Nie do końca oczywiste jest, czy jest to powód zmiany stylu życia na co dzień czy postępem cywilizacyjnym. Każdy przypadek może być poddany analizie zupełnie niezależnie, jednak jedno jest klarowne. Powinno się zwrócić się do eksperta. Rozwiązaniem numer jeden może się okazać artroskopia stawu kolanowego. Jest to rewolucyjne postępowanie lecznicze, które jest najważniejszym badaniem w przypadku problemów z kończynami dolnymi. Nie jest to zabieg skomplikowany i bolesny.

operacja katarakty soczewki- przydatne porady

okulista
Author: MilitaryHealth
Source: http://www.flickr.com
Katarakta to zmętnienie naturalnej soczewki w obrębie oka. Jest jedną z głównych powodów pogorszenia, lub ubytków widzenia u ludzi starszych. Katarakta pojawia się w procesie starzenia się oczu, lecz jest w stanie do niej doprowadzić także uraz oka, niektóre choroby a nawet niektóre leki.

Terapia czynnikami wzrostu - czym jest i kiedy się ją stosuje

terapia czynnikami wzrostu
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Terapia czynnikami wzrostu jest obecnie coraz bardziej znana i słynna. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu tego artykułu i odpowiemy sobie na pytanie czym jest terapia czynnikami wzrostu, zastanowimy się nad tym, czym tak w zasadzie są czynniki wzrostu. Czynniki wzrostu to rzecz jasna nic innego, jak białka, jakich główną rolą jest pobudzanie procesów naprawczych oraz regeneracyjnych tkanek, które powstają w wyniku różnorodnych zranień. Czynniki wzrostu są więc odpowiedzialne za migrację komórek do miejsc, jakie pozostały naruszone, gdzie się rozmnażają i różnicują.

Różne kłopoty z ciałem są łatwe do przezwyciężenia z pomocą lekarzy

cellulit
Author: Kendra Goering
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy – panie i panowie miewają problemy ze swoim ciałem, kłopoty, które często są kompleksami. Na szczęście jest mnóstwo sposobów, dzięki którym na wiele problemów dotyczących wyglądu można zaradzić.