Auto

Ciekawe artykuły

Jakim sposobem będzie najlepiej przyjechać na miejsce zatrudnienia, jeżeli znajduje się ono w Belgii lub Holandii.

autokar
Ostatnie lata to bardzo duży wzrost zarobkowej emigracji do krajów europejskich. Według szacunkowych danych nawet kilka milionów Polaków obecnie pracuje za granicą naszego kraju, z czego duża część raczej nie planuje wracania. Pozostała ich część wyruszyła jedynie na jakiś czas, na rok czy dwa, chcąc zarobić na utrzymanie swojej rodziny.

Najem samochodu na uroczystość ślubną - który wóz wybrać?

autobus
Author: Sunciti _ Sundaram's Images + Messages
Source: http://www.flickr.com
Ślub jest okazją unikatową, w związku z tym każda Para Młoda marzy o tym, by przybyć na uroczystość w nadzwyczajnym pojeździe. Najmilej w tym celu wypożyczają samochód. Tu pojawia się kłopot - które auto wybrać i na co wtedy zwracać nacisk?

Lotnisko we Wrocławiu - w jaki sposób się tam dostać i niedaleko zostawić auto?

zaparkowane auta
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Sporo z nas, Wrocławian, często w ciągu roku używa połączeń lotniczych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do pracy. Za sprawą niedrogim liniom lotniczym jest to bardzo atrakcyjna i komfortowa alternatywa podróży. Mimo, że lot w obrębie Europy trwa tylko parę godzin, trzeba jeszcze do czasu podróży doliczyć drogę na lotnisko - a z tym bywa wszelako, gdyż często miejsca te usytuowane są pod miastem. Wrocław na szczęście, ma całkiem dogodny dojazd.

Jakim sposobem da się pozbyć starego albo rozbitego pojazdu, jak wygląda złomowanie aut.

Złomowanie samochodu
Author: Koziro Hasegawa
Source: http://www.flickr.com
Każdy samochód w pewnej chwili w jakiś sposób zakończy swoje życie. Nie ma znaczenia, czy to będzie w skutek starości, czy ktoś zdecyduje się więcej do niego nie dopłacać, czy też zostanie on zniszczony w jakiejś stłuczce. W każdym przypadku takie auto należy wycofać z ruchu, ale nie da się zrobić tego tak, jak się chce, ponieważ obowiązują w tej kwestii pewne regulacje.