plaże

Ciekawe artykuły

Pokoje nad morzem – spełnienie marzeń bez wątpienia każdego turysty

Morze Bałtyckie, plaża
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie wielu z nas ma przed sobą ogromne możliwości związane z podróżowaniem. Właśnie, dlatego konieczne jest odpowiednie przeanalizowanie ich i zdecydowanie się na tą, która będzie całkowicie odpowiadać naszym upodobaniom. Z tego względu rosnąca liczba osób sięga po takie rozwiązania jak domki nad morzem. Chcąc, bowiem spędzić niepowtarzalny czas w niepowtarzalnym miejscu i w rezultacie odpocząć po nierzadko męczącym sezonie w pracy i w życiu rodzinnym, świetnie jest wybrać się nad Morze Bałtyckie.

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Włoch czy na Malediwy, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.

podróżujemy do miasta

Zielony dach w centrum miasta
Author: Center for Neighborhood
Mało popularne zakątki słonecznej Italii czy nieduże prowincje we Francji mogą się okazać równie interesujące, natomiast cała podróż szczególnie inspirująca. Do ofert wakacyjnych, jakie zapewnia obecnie zainteresowanym Słowacja atrakcje wyjazdowe zaliczane są do tych ważnych kryteriów. Przyszli urlopowicze kierują się stopniem rozrywki, jaki w określonym miejscu będzie im zapewniony. Najbardziej interesujące opcje, jakie można obecnie spotkać w biurach podróży, są zróżnicowane w ogromnym stopniu, z tego też powodu można bezproblemowo dostosować określoną opcję wakacyjną do swoich wymogów.

Zagraniczne wyjazdy na urlop – Chorwacja zaprasza

Trogir w Chorwacji
Author: Carine06
Source: http://www.flickr.com
Wychwalane na rynku przez klientów biuro podróży dobrze trafia ze swą aktualną ofertą w oczekiwania oraz zapotrzebowanie klientów na rynku. Wybierając spośród bogatej palety propozycji, trafić można na dobrze przystosowane opcje. Nasi najlepsi eksperci pragną dokładać wszystkich starań do tego, by indywidualnie dopasować każdą propzycję. Ma ona w założeniu spełniać perfekcyjnie wymagania oraz ostateczne oczekiwania konsumentów. Zrównoważone ceny są rekomendacją samą w sobie.

Ustronie Morskie - miejscowość na rewelacyjne wczasy

Łódź rybacka, Ustronie Morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to cicha wieś wypoczynkowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, sześć kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dość charakterystycznie położone na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej. Grzybowo wyróżnia się też prześlicznymi, piaszczystymi plażami, które w najszerszych miejscach osiągają czterdzieści metrów. Na wydmach ciągnących się wzdłuż plaży występują lasy sosnowe.

Grecja i Cypr najbardziej popularnymi krajami urlopowych podróży w 2014 roku

Wakacje w ciepłych krajach
Author: miss_yasmina
Source: http://www.flickr.com
Osoby chcące wybrać się na wczasy i nie mają jeszcze wyklarowanych planów wyjazdowych, mogą jeszcze skorzystać z oferty biur podróży w swym mieście i nie tylko. Znakomite oferty i jedynie stuprocentowo dopracowane propozycje, na jakie trafić można już dzisiaj zarówno w biurach na miejscu, jak i na stronach www, zapewniają rozbudowane możliwości. Biorąc pod uwagę wakacje w kraju takim jak Grecja 2013 rok zapewnia wiele atrakcji i późniejszych doskonałych wspomnień. Postaw na kraje śródziemnomorskie i ciesz się wakacjami marzeń. Wybór ciekawych miejsc jest, jak co roku, wielki. Czasami niezwykle trudno wybrać ten konkretny kierunek.

Jantar - niesamowita sekret Bursztynowego Szlaku

dzieci
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Najwyższe pasmo Sudetów jest równocześnie najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie niewielka, północna część Karkonoszy, lecz góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach. Za czasów intensywnego ruchu na Szlaku Bursztynowym, Jantar był bardzo dobrze rozwiniętą i bogatą osadą z karczmami i noclegowniami dla turystów. Obecnie wieś funkcjonuje, jako kurort turystyczny z szerokimi, piaszczystymi plażami. Są one czyste, bezpieczne i właściwie przygotowane zarazem dla relaksującego, jak i aktywnego wypoczynku.

Pages