CV

Ciekawe artykuły

Jakie mamy rodzaje szkoleń? Czy warto się szkolić? Jakie szkolenia się najbardziej popularne?

szkolenie
Jedną z najbardziej istotnych sposobów rozwoju pracownika, czyli na przykład zdobywania nowych zdolności, są szkolenia dla pracowników. Tak naprawdę mogą obejmować każdą tematykę, mogą być również realizowane poprzez firmy wewnętrzne i najmowane firmy zewnętrzne. Mogą być zamknięte, ale także szkolenia otwarte Wrocław. Jakie jesteśmy w stanie wyróżnić najistotniejsze typy szkoleń?

Gdzie można by aktualnie wyszukać idealne propozycje zatrudnienia?

firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie tak zwana stopa bezrobocia w naszym kraju jest o wiele mniejsza niż jeszcze przykładowo 10 lat temu. Może nie jest to powód do masowych powrotów naszych rodaków z zagranicy, jednak z pewnością nie ma też już tak dużo powodów, żeby własny kraj opuszczać.

Praca w roli specjalisty - jakich osób szukają pracodawcy?

praca
Source: pixabay.com
Szukanie pracy to przebicie się przez mnóstwo ogłoszeń. A te są wszędzie na wielu portalach internetowych, nie wspominając nawet o typowych ogłoszeniach zawieszonych w różnych miejscach. Dlatego szukanie pracy może trochę potrwać. Powinniśmy jednak wiedzieć, czego oczekujemy. Często widać oferty pracy specjalista, – kiedy więc czujemy się specjalistami w jakiejś dziedzinie, to można na tego rodzaju ofertę złożyć swe CV, jednak należy konkretnie sprawdzić oczekiwania firmy względem kandydata. Jeżeli w osiemdziesięciu procentach owe oczekiwania będą zgadzały się z naszym życiorysem to możemy śmiało złożyć swój życiorys.