samolot

Ciekawe artykuły

Wycieczki do Chorwacji z bliskimi

eurolot bombardier
Author: Eric The Fish
Source: http://www.flickr.com
Znacznymi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia. Nie da się zaprzeczyć, że jest to okres szczególnie rodzinny. Pomimo tego, zebranie całej rodziny w tym czasie jest wymagającym zadaniem, szczególnie jeśli pewna jej część znajduje się poza obszarem polskiego kraju. Taki stan rzeczy dotyka nade wszystko emigrantów, którzy w biegu za poczciwym życiem przymuszeni byli zostawić swój kraj i wyruszyć w najdalsze zakątki świata.

Niesamowicie dopracowana propozycja lotnicza

Wakacyjne i biznesowe latanie
Author: Benson Kua
Source: http://www.flickr.com
Część z nas ma już zaplanowane plany na wakacje. Ustaliliśmy dokąd chcemy się udać, najprawdopodobniej już nawet wiemy jak się tam dostać. Większość ludzi teraz decyduje się na lot samolotem - tak jest najszybciej, najbardziej komfortowo, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i dostępne dla wszystkich ludzi.

Jak zmieścić latanie po świecie w prywatnym budżecie?

Samolot na lotnisku
Author: Roel Hemkes
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas ma już opracowane plany na wakacje. Ustaliliśmy dokąd chcemy się udać, prawdopodobnie już nawet podjęliśmy decyzję jak się tam dojechać. Większość ludzi teraz wybiera lot samolotem - tak jest najszybciej, przyjemnie, a bardzo często najtaniej. Bilety lotnicze od jakiegoś czasu nie są drogie i dostępne dla każdego ludzi.