wczasy

Ciekawe artykuły

Malediwy ciekawym miejscem wypoczynku

wakacje na Majorce
Author: helmuthess
Source: http://www.flickr.com
Osoby chcące pojechać na wycieczkę, jaką zaoferować może Malediwy last minute, a także rezerwujące wakacje przez sieć powinny dokładnie zapoznać się z propozycjami organizatora. Biura turystyczne chcą pod każdym możliwym względem dogodzić urlopowiczom, z tego też powodu w każdym sezonie tworzonych jest coraz więcej złożonych ofert. Jest w czym wybierać. Znakomite warunki, piękna, egzotyczna okolica i pyszne jedzenie – niczego więcej na urlopie nie potrzeba.

urok naszego wybrzeża

Morze Bałtyckie o wschodzie słońca
Author: dicau58
Source: http://www.flickr.com
Piaszczyste plaże, wydmy i cudowne zachody słońca na sopockim molo, nasze krajowe morze bez wątpienia może pochwalić się wieloma uroczymi atrakcjami, chwilami i przejściowymi momentami, jakie nie każdy potrafi rozumieć. Jeżeli jednak zdecydujemy się na wczasy nad Morzem Bałtyckim, stanowczo winniśmy dać sobie możliwość na odkrycie każdych magii tego miejsca.

Jeśli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwracajmy swoją uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Author: pawelkoszalin
Source: http://www.flickr.com
Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim, przykładowo w Mielnie czy Łebie pewnie dla wielu Polaków kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakże naturalnie chociaż zasadniczo uwielbiamy nasze morze, chociażby ze względu na jego mocno burzliwą historię, to jednak w żadnym razie nie powinniśmy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco wad. No cóż, rzeczywistość jest taka, iż polskie morze jest ostatnio trochę mniej urokliwe, aniżeli wcześniej, lecz na całe szczęście ciągle możemy być niesamowicie dumni z akurat naszego morza.

Nad nasz Bałtyk do Rowów - przegląd propozycji

Wakacje nad morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach polskie wybrzeże Bałtyku jest równie atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w innych krajach. Bo bywa, że często cudze idealizujemy a naszego nie znamy. Nie jest to odpowiednie myślenie, bo rzeczywiście warto znać to, co mamy niemal pod nosem.

Do jakich hoteli się wybieramy i co jest dla nas najbardziej istotne? Jak wybrać najbardziej odpowiedni hotel, by nasz pobyt wakacyjny był wyjątkowy

hotel w górach
Author: Jennifer C.
Source: http://www.flickr.com
Wielu naszych rodaków w okresie urlopu staje przed dylematem, w jakim miejscu spędzić wymarzone wakacje. Co ważne status finansowy wielu z nas w ostatnich latach uległ polepszeniu, coraz częściej decydujemy się na dobry hotel, jak przykładowo hotel w górach z basenem.

Czemu trzeba zobaczyć Trójmiasto

Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Krzywy Dom w Sopocie
Author: Xella Polska Sp. z o.o.
Source: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon urlopowy się zbliża. Przez okrągły rok wyczekujemy na ten wymarzony odpoczynek. Często w pracy wertujemy strony www biur podróży, marząc o wspaniałych podróżach. Tylko przyjemna myśl o zbliżającym się lecie trzyma nas jeszcze przy życiu. Jeżeli chcemy urlopu nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!

Osoby lubiące podróżować po w miejscach, gdzie nie brakuje słońca, na pewno będą zachwycone możliwościami wypraw zagranicznych

Meksyk
Do tego typu krajów, gdzie maksymalne temperatury panują dosłownie przez cały rok, nie ma raczej żadnych ograniczeń co zdecydowania się na termin wyjazdu. Jeśli jednak mamy spotkać się z normalną porą bezdeszczową i deszczową, albo też wiosną i jesienią, wtedy bez dwóch zdań najlepiej jest przemyśleć jaki kraj nas najbardziej intryguje, i zaplanować na najgorętsze miesiące swój urlop od pracy.

Pages