wczasy

Ciekawe artykuły

Zaciszne pomorskie, czyli wakacyjna wyprawa do Swornychgaci

nad Morzem Bałtyckim
Author: Der Robert
Source: http://www.flickr.com
Planujesz wczasy z dala od dużych, pełnych turystów kurortów? Oczekujesz ciszy, wyłączenia od sieci, chcąc być sam na sam lub z partnerem? Rozważ wyprawę w zaciszne miejsce polskiej prowincji, z dala od brudnych fabryk, miast i korporacji.

Gdzie chciałbyś spędzić podróż poślubną? Przekonaj się, że spełnienie Waszych marzeń jest w zasięgu Twojej ręki!

internecie
Podróż poślubna to na pewno jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli zdecydujecie się na przeznaczenie na nią większej ilości pieniędzy, możecie zafundować sobie wspaniałe przeżycia, które będziesz wspominać jeszcze przez wiele lat!

urok naszego wybrzeża

Morze Bałtyckie o wschodzie słońca
Author: dicau58
Source: http://www.flickr.com
Piaszczyste wybrzeża, wydmy i cudne zachody słońca na sopockim molo, własne krajowe morze bez kwestionowania może pochwalić się wieloma przepięknymi atrakcjami, chwilami i ulotnymi sekundami, które nie każdy umie uznać. O ile jednak zdecydujemy się na wczasy nad Morzem Bałtyckim, stanowczo możemy dać sobie okazję na wykrycie każdych magii tego miejsca.

Osoby lubiące podróżować po w miejscach, gdzie nie brakuje słońca, na pewno będą zachwycone możliwościami wypraw zagranicznych

Meksyk
Do tego typu miejsc, w których maksymalne wartości na termometrach panują dosłownie przez cały rok, nie ma praktycznie najmniejszych barier co zdecydowania się na termin wylotu. Jeżeli tak naprawdę mamy spotkać się z typową porą suchą i deszczową, bądź też wiosną i zimą, wtedy bez dwóch zdań najlepiej jest przemyśleć jakie państwo nas najbardziej interesuje, i zaplanować na najgorętsze miesiące swój urlop od pracy.

Czas na wakacje! Jak szukać pomysłów na tanie oraz udane wczasy, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci?

tunezja
Author: Sergio Conti
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób myśli nad spędzaniem wczasów w kraju albo za granicą. Jak wiadomo, wczasy w Polsce za prawą nieprzewidywalnej pogody nie zawsze spełniają nasze oczekiwania. Choć idealnym rozwiązaniem wydają się być wakacje za granicą, nierzadko okazują się one niesamowicie kosztowne, a co za tym idzie może sobie na nie pozwolić tylko niewielka część turystów.

Nad nasz Bałtyk do Rowów - przegląd propozycji

Wakacje nad morzem
Author: Jörg Schubert
Source: http://www.flickr.com
W naszych czasach polskie morze jest tak samo atrakcyjne jak kurorty nadmorskie w pozostałych państwach. Bo zdarza się często cudze idealizujemy a swego nie znamy. Nie jest to zachowanie na miejscu, bo rzeczywiście powinniśmy znać to, co posiadamy niemalże pod nosem.

Jeśli jedziemy nad Morze Bałtyckie, zwracajmy swoją uwagę na noclegi!

Plaża, Mielno
Author: pawelkoszalin
Source: http://www.flickr.com
Odpoczynek nad Morzem Bałtyckim, np. w Mielnie bądź Sopocie pewnie dla bardzo wielu Polaków kojarzy się z magicznym smakiem dzieciństwa. Jednak oczywiście chociaż zasadniczo bardzo lubimy nasze morze, choćby ze względu na jego wielce burzliwą historię, to jednak w żadnym razie nie powinniśmy nie dostrzec, że mimo wszystko Bałtyk ma nieco wad. Cóż, prawda jest taka, iż Morze Bałtyckie jest w ostatnim czasie nieco mniej urokliwe, niż wcześniej, lecz na szczęście w dalszym ciągu możemy być niesamowicie dumni z akurat naszego morza.

Pages