kurort

Ciekawe artykuły

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
W każde wakacje nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Z tej przyczyny, nie musimy podróżować do Turcji czy Egiptu, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i zrelaksować się.

Co wartowałoby zrobić przed wyjazdem na upragnione wakacje nad polskie morze?

wakacje nad polskim morzem
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem odpoczynku i relaksu, decydując się na nie powinniśmy nieco wcześniej zaplanować to, w jakie miejsce się udamy, na jak długo,na jakie koszty musimy się przygotować oraz co najważniejsze gdzie znajdziemy kwaterę. Mnóstwo osób poszukuje noclegów dopiero w czerwcu a ten miesiąc niestety często okazuje się zbyt późnym terminem na rezerwację, dlatego też wartowałoby mieć na względzie to aby dużo wcześniej zabrać się za poszukiwania wolnych pokoi noclegowych.

W jakim mieście w naszym kraju można odnaleźć sprawdzone baseny termalne?

Tatralandia Holiday Resort
Author: www.tatralandia.sk
Source: www.tatralandia.sk
Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko popularne baseny termalne w Polsce. Ta górska wioska zapewnia nie lada gratkę dla miłośników zabytków. Warto zobaczyć mający ponad trzy setki lat niewielki kościółek. Postawiony on został totalnie z drewna i jest słynnym fragmentem malowniczego Szlaku Architektury Drewnianej. Można wewnątrz poczuć niesamowitą atmosferę regionalnej kultury.