kurort

Ciekawe artykuły

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku nad polskie wybrzeże ściągają tłumy turystów. Powód jest jeden. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak w Polsce. Szerokich, białych i z drobnym piaskiem. Mając ten fakt na uwadze, nie trzeba podróżować do Włoch czy na Malediwy, po to by na własnej skórze odczuć upalne słońce i naładować akumulatory na resztę roku.

Co wartowałoby zrobić przed wyjazdem na upragnione wakacje nad polskie morze?

wakacje nad polskim morzem
Author: VnGrijl
Source: http://www.flickr.com
Wakacje są czasem odpoczynku i relaksu, wybierając się na nie powinniśmy wcześniej zaplanować to, w które miejsce pojedziemy, na jak długo,za jaką kwotę oraz co najważniejsze gdzie wynajmiemy miejsce noclegowe. Wiele osób szuka noclegów dopiero w czerwcu a ten miesiąc niestety często staje się zbyt późnym terminem na zarezerwowanie miejsc, dlatego też warto mieć na uwadze to aby we wcześniejszym czasie zabrać się za znalezienie wolnych pokoi noclegowych.

W jakim mieście w naszym kraju można odnaleźć sprawdzone baseny termalne?

Tatralandia Holiday Resort
Author: www.tatralandia.sk
Source: www.tatralandia.sk
Jednak Białka Tatrzańska to nie tylko popularne baseny termalne w Polsce. Ta górska wioska zapewnia nie lada gratkę dla miłośników zabytków. Warto zobaczyć mający ponad trzy setki lat niewielki kościółek. Postawiony on został totalnie z drewna i jest słynnym fragmentem malowniczego Szlaku Architektury Drewnianej. Można wewnątrz poczuć niesamowitą atmosferę regionalnej kultury.