Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Dochodzenie do zdrowia po kontuzji

Ciekawe artykuły

Wypadek czasami dzieli nasze życie na to „przed” i „po”. Korzystając z zabiegów rehabilitacyjnych możemy jednak wrócić jak najszybciej do zdrowia.
W jaki sposób wybrać najlepszego specjalistę?
W przypadku dolegliwości związanych z wypadkiem musimy poszukiwać rehabilitantów wykonujących metody lecznicze odpowiadające dokładnie naszym urazom. Osoby poszukujące zabiegów odprężających, zwykle masaży spodziewają się zupełnie innych konsekwencji niż np. trenujący sportowcy.
Sprawdźmy kwalifikacje, gdyż nie każde złoto co się świeci, jak mówi nam stare przysłowie.

Masażysta
Author: Norton Gusky
Source: http://www.flickr.com
Musimy wziąć sobie do serca tę wskazówkę przy poszukiwaniu najbardziej odpowiedniego rehabilitanta. Kolorowa strona www lub duża reklama w mediach to tylko przyjemny dodatek. Najbardziej przez nas branym kryterium są kwalifikacje, a zatem kierunkowe wykształcenie, certyfikaty, i doświadczenie zawodowe. Zanim udamy się na pierwszą wizytę możemy sporządzić na kartce listę pytań, jakie chce się zadać. To To prosty zabieg, mający na celu ułatwienie poszukiwań rehabilitanta, który zagwarantuje skuteczną pomoc, w zgodzie ze współczesną wiedzą medyczną oraz najlepszymi praktykami w zawodzie.

Pasjonuje Cię ten nietuzinkowy post? Jeśli tak, poza tym zerknij koniecznie (https://www.koell.pl/sklep/poduszki/) na materiał, który został opublikowany w tym miejscu - on również da Ci do myślenia.

Albowiem jeżeli potencjalny „zbawca” zasugeruje nam zabiegi metodą McKenziego, mając w swojej szufladzie czy na ścianie gabinetu certyfikat wydany przez McKenzie Institute International, mamy gwarancję, iż otrzymamy fachową pomoc i poradę. W trakcie pierwszej wizyty wskazane jest zwrócić uwagę na warunki higieniczne i wyposażenie, np. jeśli chcemy masaż (w najnowszym wpisie).
Szukajmy opinii.

Najlepszym źródłem informacji są inni pacjenci. Warto zasięgnąć porad krewnych oraz znajomych, czy ktoś zna dobry gabinet lub posiada dobre doświadczenia z rehabilitantem, do którego mamy zamiar się wybrać.
Sporo przydatnych wiadomości wyszukać można również w Internecie. Internauci bardzo chętnie udzielają informacji w tej kwestii. Możemy przy pomocy wyszukiwarki znaleźć gabinet, umieszczając w frazie miasto z którego podchodzimy, czyli fizjoterapia (dowiedz się więcej na crfwerakso.pl) lub masaż. Dobrym wyjściem jest także szukanie wiadomości na tematycznych forach internetowych w dużych portalach lub serwisach poświęconych rehabilitacji czy medycynie.