Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Czasami w małżeństwach bywa tak, że zaczyna się konflikt i należy iść na terapię dla par

Ciekawe artykuły

Życie jest ciężkie i pędzi nieprzetrwanie. Wobec tego o związek musimy dbać jak o delikatny kwiat.


Duża ilość małżeństw w obecnych czasach przechodzi poważne momenty.
terapia
Author: Centrum Medycyny EstetycznejScan


kobieta
Author: Nova
Source: http://www.flickr.com


Część z nich niestety się rozstaje. Nie musi to się tak skończyć, jeśli zapiszemy się na terapię dla małżeństw. W gabinecie profesjonalista pomoże nam rozwiązać największa konflikty, ale również spowoduje, że wspomnimy, dlaczego pokochaliśmy naszego męża czy żonę. Życie dziś leci niemiłosiernie. Wszyscy sporo pracują. ludzie niestety przestają ze sobą rozmawiać i spędzać wspólnie czas. To przekłada się na jakość związku. Jeżeli do tego dodamy dodatkowo przykładowo trudności dnia codziennego, więc na przykład kłopoty z kredytem albo z wychowywaniem dzieci, to mamy gotowy kryzys. On na pewno nie pojawi się z dnia na dzień. Będzie rósł stopniowo i prawie niedostrzegalnie. Ale później okazuje się być już tak duży, że jako małżeństwo nie możemy z niego samodzielnie wyjść. Dlatego tak istotna wydaje się być terapia. Na kanapie u psychologa będziemy mogli powiedzieć o tym, co nas boli. Ale bez krzyków i wyzwisk. Psycholog (PW - terapia rodzinna wrocław) zadba tu o spokojny przebieg sesji. Spróbuje także razem z nami przepracować stare żale oraz aktualne problemy. Dzięki niemu nauczymy się znowu ze sobą rozmawiać.
Odkryjemy również, że o związek trzeba dbać, bo przecież nic nie było nam dane raz na zawsze. Piękne małżeństwo jest jak cudowny kwiat — musimy go podlewać oraz dostarczać mu słońca. Tak samo jest z miłością.