Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Bolące plecy nie bywają miłą sprawą — powinniśmy zatem iść do masażysty, żeby nam pomógł

Ciekawe artykuły

Wszyscy, którzy kiedyś korzystali z pomocy masażysty, mogą zgodzić się, że jest to rewelacyjna sprawa.


Na masaż można iść z kilku powodów.
granola - zdrowe żywienie
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com


Jest coś takiego jak masaż rehabilitacyjny.

Poznaj adres tej strony (http://www.rehabilitacje.org/gabinet-na-pradniku-krakow) - specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nowe wiadomości na ten intrygujący temat. Kliknij w poniższy link - nie pożałujesz!

Jest on chyba najmniej przyjemny ze wszystkich rodzajów masażu, ponieważ zwykle jest robiony dlatego, że bardzo nas boli. Może być to stłuczony mięsień czy bolące plecy. Wówczas masaż będzie kojarzył nam się prawie z koszmarem. Również następnego dnia po masażu możliwe, że będziemy czuć się kiepsko. Będzie to tak zwana reakcja organizmu. Jednak po kilku dniach już powinniśmy zauważyć różnicę. Tego rodzaju masaże powinniśmy przyjmować z reguły w cyklu po 5 albo na przykład 10. Jedynie wtedy istnieje spore prawdopodobieństwo, że ulżą nam one i problem z bólem będzie zakończony. Podobny w działaniu wydaje się też masaż sportowy. Zazwyczaj jest on dość mocny i chodzi w nim wtedy o to, by zażegnać problemy z zakwasami i innymi bólami mięśni. Zupełnie inny jest masaż relaksacyjny. Tu mamy wielkie pole do działania, jeśli chodzi o wybór. Można wybrać masaż ciepłymi olejkami lub czekoladą. Pachnie on wtedy przepięknie. Relaksacyjne właściwości masażu powinny relaksować ludzkie ciało oraz umysł. Dlatego zazwyczaj w pomieszczeniu jest wtedy zgaszone światło, ale zapalone są świece oraz nastawiona jest spokojna muzyka.
Tego typu masaże można wykupić dla dwóch osób. Najmodniejszy okres to oczywiście 14 luty, kiedy zakochani chcą sobie zafundować trochę luksusu.