Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Podstawą teraz jest pięknie wyglądający i zdrowy uśmiech

Ciekawe artykuły

Niekiedy zdarzają się nam takie sytuacje, że niezbędny okazuje się być aparat na zęby albo implant, aby mieć ładny uśmiech.


Twierdzi się, że o uzębienie musimy dbać każdego dnia, by były ładne.


Centrum Implantologii i Ortodoncji
Author: CucombreLibre
Source: http://www.flickr.com
To fakt. Jednak czasami bywają takie momenty, że ktoś potrzebuje implanta zęba. Troszczył się o uzębienie całe życiu — dwa razy dziennie czyścił oraz nitkował, a tu ogromny pech. Zęba (czy zęby) możemy stracić w momencie wypadku. Może być to także konsekwencją jakiejś groźnej choroby. Niestety nieszczęścia się zdarzają. Wtedy powinniśmy wstawić implant. Nikt przecież nie chce pokazywać się bez zęba, zwłaszcza jeżeli będzie to na przykład jedynka. Są również osoby, które mają zamiar nosić aparat na zęby, ponieważ los obdarzył ich dość krzywym zgryzem. W dzisiejszych czasach aparaty są tak stworzone, że nie uszkadzają szkliwa. Ma się je z reguły rok lub dłużej. Jeżeli już chcemy mieć aparat, to z reguły kończy się to tak, że trzeba go założyć na górne oraz dolne zęby.

Równie interesujący materiał znajdziesz po przejściu do serwisu (https://dommuzykaseniora.pl/dom-spokojnej-starosci/) - zobaczysz, że jest bardzo atrakcyjny, zatem zobacz go.

Jeśli żyjemy choćby w Jeleniej Górze, to można się zapisać do Centrum Implantologii i Ortodoncji, gdzie pracują jedynie najlepsi fachowcy. Jelenia Góra nie jest stolicą Dolnego Śląska, jednak usługi tam proponowane są rewelacyjne. Stąd niedaleko jest do naszej zachodniej granicy i duża część Niemców leczy u nas zęby.


Posiadamy świetnych specjalistów oraz sprzęt, a ceny wciąż są dużo niższe niż u nich. Zatem jest to pewnego rodzaju reklama — powinniśmy leczyć uzębienie u najlepszych, gdyż jest to gwarancją ładnego oraz zdrowego uśmiechu.