Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/pangea-ronda.com/includes/menu.inc).

Jak uratować firmę przed upadłością, czyli porady dla biznesmenów, którym grozi niewypłacalność

Ciekawe artykuły

W obecnych czasach kłopoty finansowe mogą dosięgnąć de facto każdą firmę, a szczególnie wtedy, kiedy jej funkcjonowanie zależy od terminowego regulowania należności przez kontrahentów. Natomiast z drugiej strony są i tacy przedsiębiorcy, którzy nie są w stanie poradzić sobie z ogromną konkurencją albo oferowane przez nich usługi są wątpliwej jakości. W rzeczywistości do ruiny doprowadzić może szereg czynników, w tym też i sama pogoda, o czym zapewne wiedzą np. właściciele wyciągów narciarskich albo wypożyczalni nart, którym niedostatek śniegu w sezonie ferii zimowych dał mocno się odczuć.
kredyt
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Faktoring we Wrocławiu - czy to jest korzystne? By wyciągnąć zakład z finansowych kłopotów potrzebne jest świeże spojrzenie, a także sporo prekursorskich pomysłów. Dlatego warto wziąć głęboki oddech i np. wyjechać w góry. Później warto poszukać realnej pomocy uczestnicząc w szkoleniach, nawiązując współpracę z dobrą firmą consultingową bądź po prostu spotykając się z przyjaciółmi, którzy także mogą podsunąć niesamowicie budujące rozwiązania. Teraz czas odpowiedzieć na pytanie, jak zdobyć fundusze na uratowanie zakładu. Oczywiście najlepiej wziąć kredyt. Jeśli natomiast szef zdecydował się już dwa miesiące temu na przedstawione rozwiązanie, a dodatkowo spłaca już kilka pożyczek, to ostatnim ratunkiem może być kredyt konsolidacyjny dla firm. W ten sposób można nieco zaoszczędzić, a dodatkowo płaci się zaledwie jeden rachunek, co równocześnie oznacza mniej pracy dla szefa, który sam robi przelewy.Jednak atrakcyjny kredyt konsolidacyjny dla firm, a dokładniej jego zaciągnięcie, nie zawsze będzie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem. Jeżeli wierzytelności konkretnego zakładu powstały np. na skutek nieopłacenia rachunków przez zleceniodawców, to dyrektor owego zakładu pracy może w internecie poszukać uznanego, a przede wszystkim efektywnego w działaniu biura windykacyjnego. I pomimo tego że można tutaj użyć fraz typu windykacja Kraków lub odzyskiwanie długów Gdańsk, to warto także pomyśleć o bardziej konkretnych zwrotach, na przykład faktoring Wrocław. W ten sposób można prędzej natrafić na spółkę, która wyspecjalizowała się w przeprowadzaniu tego typu czynności. A faktoring pozostaje dość opłacalnym wyjściem z trudnej sytuacji, ponieważ wierzyciel ma zagwarantowany dopływ gotówki - zadbaj o stan swoich finansów .