atrakcje

Ciekawe artykuły

Dlaczego dobrze jest spędzić wakacje w Kołobrzegu

urlop
Author: Ludo
Source: http://www.flickr.com
W każde wakacje nad polskie morze ściągają tłumy wczasowiczów. Przyczyna jest jedna. Nigdzie na Starym Kontynencie nie ma takich plaż jak tutaj. Dużych, białych i z drobnym piaskiem. Z tej przyczyny, nie musimy podróżować do Turcji czy Egiptu, aby na własnej skórze poczuć gorące słońce i zrelaksować się.

W jakim miejscu spędzić tegoroczny urlop?

wypoczynek
Author: Polska Zielona Sieć
Source: http://www.flickr.com
Wprawdzie do wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy, mimo to sporo osób już zastanawia się, gdzie je spędzić. Mimo że od dłuższego już czasu bardzo chętnie wyjeżdżamy na wakacje do położonych poza Polską kurortów, to wciąż niemałą popularnością cieszą się miejscowości wypoczynkowe nad|Morzem Bałtyckim. Jakie atrakcje mogą w nich znaleźć turyści?

Wilno – idealne miasto turystyczne, zatem co warto zobaczyć w stolicy Litwy, gdy i my planujemy się tam wybrać

Wilno
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Długie, zimowe miesiące mogą nam wielce się dawać we znaki, a idealnym lekarstwem na to jest wiosenna podróż. Nie musimy od razu lecieć na Malediwy, starczy moment wytchnienia w stolicy Litwy. Wilno nęci turystów z całego świata, z jakiej racji zatem ty też nie miałbyś do niego jechać?
Zwiedzanie dobrze rozpocząć od Starówki Wileńskiej, która charakteryzuje się wielością stylów architektonicznych, co mówi o żywej przeszłości Wilna.

Na jakie wakacje z Niemiec mamy szansę się wybrać?

wakacje
Author: Bryn Pinzgauer
Source: http://www.flickr.com
Co musimy wybrać dla siebie na wakacje?
Kiedy obmyślamy zajechać na wakacje, to bez wątpienia poszukujemy jakichś ciekawych propozycji, które pozwolą nam wiele zwiedzić, a równocześnie utrzymać dużą część naszych pieniędzy. Dlatego właśnie warto zobaczyć jak prezentują się propozycje w naszym kraju, ale możemy również zobaczyć oferty wycieczek, oferowane nam przez kraje sąsiednie.

Na jakie atrakcje powinno się wybrać się latem? Sprawdź nasze propozycje

spływ kajakowy
Author: David Wilson
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że czas wakacji to jeden z w najwyższym stopniu wyczekiwanych przez nas etapów w czasie całego roku. Możemy bowiem w nich trakcie skutecznie zapomnieć o każdych problemach dnia codziennego, które niestety mogą nas napotykać. Trzeba jednakże w tej sytuacji uświadomić sobie, że wybranie odpowiedniego miejsca na nasze urlopowe wypady w żadnym razie nie nadchodzi nam łatwo.

Wczasy w ciepłej Grecji - kraju pełnym słońca i ciekawych miejsc do zwiedzania

Grecja
Author: Mike Dobson
Source: http://www.flickr.com
Urlop już tuż tuż. Czekamy na niego z utęsknieniem cały rok. W tym czasie, kiedy dni są coraz ładniejsze, trudno nam usiedzieć spokojnie przed monitorem. Chcielibyśmy już lenić się na gorącej plaży i kąpać się w lazurowym morzu. Zanim te słodkie marzenia się ziszczą, musimy jeszcze trochę się pomęczyć. Aby umilić sobie pracę, przeglądamy ulotki biur podróży i zastanawiamy się, gdzie tego roku wybierzemy się na wypoczynek. Wybór mamy duży.

Wypoczynek 2014 nad morzem

Wakacje 2013
Można powiedzieć, że jeżeli brać w rachubę odpoczynek w górach z atrakcyjnymi noclegami, to jakby nie patrzeć prawdziwym strzałem w dziesiątkę, bez dwóch zdań doskonałą destynacją, jest Zakopiec. Nic w tym przypadku oryginalnego, przecież w grę wchodzi najbardziej popularna miejscowość wczasowa w całym kraju, lecz tak czy siak warto mimo wszystko zdecydować się na zimową stolicę naszego kraju! Zakopane na pewno będzie świetnym pomysłem dla osób, które lubią wyprawy w góry. W Zakopanem bezwzględnie osoby takie będą mogły realizować swoje pasje. Wycieczka w góry w Zakopanem najczęściej obfituje w fascynujące widoki.

Pages